Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan izzad a tenyerem...

Állandóan izzad a tenyerem (nagyon erősen, többször végigfolyik a kezemen), mit lehet tenni? Megkeseríti az életemet!

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ki kell vizsgàltatni. Ez sok mindentől lehet, semmiképp sem normàlis, és borzasztó zavaró lehet.

Vegetatív idegrendszernek is köze lehet hozzà, vizsgàltak màr?

2014. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Többnyire a stressztől van.Nekem is ilyen.De a pajzsmirigyedet nem ártana megnézetni.Körzeti-vérvétel,és meglátja,hogy tovább.
2014. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Huh, köszi..Voltam vérvételen, elvileg rendszeresen is járok, pajzsmiriggyel se volt gond soha..

Stressztől, igen. Egyébként nekem már az iskolákban is mindig izzadt, izgulós fajta voltam mindig, de ha tényleg pánik van, akkor...de amúgy is izzad...Legszívesebben üvöltenék....

2014. jan. 27. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerösömnek is ilyen, és gyerek kodàban is izzadós volt a tenyere. Pajzsmirigybeteg, de sosem múlt el neki. Az idegesség még fokozza, és a làba is hadonlóképpen izzadós.
2014. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyomelemeket néztek a laborvizsgálatban? Lehet idegrendszeri tünet is az izzadás, ami sokszor összefügg a nyomelemek (kalcium, magnézium) hiányával. Nekem pl. izomgörcseim és zsibbadásaim vannak, most megyek neurológus tanácsára kivizsgálásra - de ugyanúgy lehet tünet a kéz izzadása is.
2014. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de úgy szoktam kérni, hogy mindent nézzenek, majd legközelebb megkérdezem, illetve pontosan részletezem a kézizzadásomat, köszönöm!
2014. jan. 28. 18:00
 7/8 howard07 válasza:

Udv!

Nos a te problemad neve hipehidrozis, javaslom Dr. Derm hiperhidrozis keszulek megvasarlasat es elfelejtheted ezt a borzaszto erzest. 100e ft korul van ugytudom de feltetelezem neked minden penzt meger.

2014. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Ezt rendszeresen kell használni?

Mennyi idő mulva várható javulás?

Kb. mikor lehet abbahagyni, laállni kezeléssel?

2021. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!