Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Hova tabletta szedésével...

A Hova tabletta szedésével mennyi idő alatt múlik el a szorongásom?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt volt egy ilyen időszak az életemben amikor minden ok nélkül szorongtam, s ez már elmúlt bármiféle gyógyszer segítsége nélkül.Most ez az időszak megint ismétlődik az életemben.Borzasztó érzés..elviselhetetlen.Ha szedem a hovát mennyi idő után várhatom a szorongások elmúlását?Egyáltalán..érdemes a HOVA tablettával próbálkoznom?
2010. dec. 15. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
én személy szerint nem hiszek benne, hogy az ok nélküli szorongást természetes gyógymódokkal kezelni lehetne. az olyat (ha GADról van szó) még a drognak minősülő gyógyszerekkel sem könnyű.
2010. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Lány vagy? Szedsz fogamzásgátlót? Ha igen,azonnal hagyad abba!

Nekem attól volt minden ok nélküli szorongásom és depresszióm.1hónap múlva múltak el a tünetek,miután abba hagytam.

2010. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha hiszel benne akkor már az első tabletta bevétele után 15 perccel jobban leszel :)
2010. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem szedek fogamzásgátlót.

Tulajdonképpen már a szorongástól szorongok.Lehet, hogy hülyén hangzik..elhiszem, de már reggel azzal kelek, hogy "Istenem..ma újra elő fog jönni"..és sajnos elő is jönn.Erre szeretnék gyors megoldást.

2010. dec. 15. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Igazán hatásos gyors megoldás nincs szerintem

Ezt a fejedben magaddal tudod a legjobban lerendezni

2010. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonló problémám volt! Ha gondolod írj privit!
2010. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne táplálgasd a rosszat, ezt te irányítod!!!!
2010. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Perceken belül kifejti a tabletta a nyugtató hatását, de hosszú távon nem lehet használni, több okból sem.


Ha sokat szorongsz, azt nem a tabletta fogja megoldani, hanem első körben a nyugodtabb életvitel (ami a karácsony előtt nem túl egyszerű persze), több sport, egyenletes és elég alvás, lemondás a kávéról, alkoholról és dohányról, szabadidő és munkaidő világos megkülönböztetése és a szabad idő jó eltöltése. Ha ezek sem segítenek, akkor jöhetnek a gyógyszerek, de ne várj tőlük csodát. Léteznek szorongásos betegségek, de egy kis aggodalmaskodást nem kell azonnal betegségnek címkézni. A hova egyébként megnyugtat, de le is tompít.

2010. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a HOVA ilyen esetben nem ér semmit sem. Én is megpróbáltam, de olyan volt, mintha egy szem büdös cukorkát nyeltem volna le, aminek ugyebár semmi hatása nincs. Ezzel nem a készítményt akarom leminősíteni, csak azt szeretném kifejezni, hogy nem mindenkinek hatásos.
2011. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!