Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az betegség, ha rengeteg...

Az betegség, ha rengeteg beszélek magamban?

Figyelt kérdés
A legtöbbször hangosan, mármint nem ordítva de azéert hallhatják mások is. Sokszor úgy is, hogy körüköttem emberek vannak. Ez mér betegség???
2013. dec. 24. 01:33
 1/9 anonim válasza:
mindenki beszél magában, csak nem mindenki mondja ki :D egy gondolat akkor nyer a leginkább értelmet, ha kimondják... aki meg emiatt lekezelő veled az meg szarjon repeszt
2013. dec. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
de a kérdésre válaszolva meg nem, nem hiszem hogy annak vennék bárhol is
2013. dec. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem betegség, nem vagyok beteg.
2013. dec. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor fordul elő a leggyakrabban ha valaki nagyon feszült idegállapotban van. Az önmagaddal való beszélgetés valójában feszültségoldó hatás.Esetleg sokat vagy egyedül és nincs a környezetedben olyan személy akivel megoszthatnád a gondolataidat? Egyébként nagyon jó ha hallod a saját kommunikációdat mert ez új gondolatokat ébreszt, még több megoldást kínál a helyzetekből való kimenekülésekről valamint ha munka közben is diskurálsz akkor meg fogod találni a legpraktikusabb megoldást és tökéletesen elvégezheted a feladatodat.Az önmagunkkal folytatott beszélgetés fejleszti a kreativitást és mélyíti az ismereteinket valamint biztossá teszi a tudást.
2013. dec. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azért leírom, hogy a társadalmi normákból ez kívül esik, és hülyének fognak nézni az emberek. Én is szoktam néha magamban beszélni, de csak magamban, ha nincs ott senki, akkor ritkán el is suttogom. De ha az utcán egy ember mellettem magában beszél mondjuk, vagy egy munkatársam csinálja ezt, akkor megijedek.
2013. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A többi ember elég nagy eséllyel hülyének néz, de ez nem jelenti, hogy az is vagy.
2013. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is így gongoltam
2013. dec. 24. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es voltam: ha hallom,hogy valaki magában beszél akkor közel állok hozzá mintha nekem mondaná! Ez a dolog egy átmeneti megoldás a nehéz helyzetbe kerülőknek és kérek mindenkit aki csak olvassa a kérdést és a válaszokat azok segítsenek azon aki nem hülye!
2013. dec. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cuki vagy.
2013. dec. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!