Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fél éve minden hétköznap...

Fél éve minden hétköznap beszedek 0,5 mg frontint elvonási tüneteim lennének ha abba akarnám hagyni?

Figyelt kérdés

azelőtt is szedtem már de csak néha néha, fél éve viszont mindig csak hétvégén nem, de nem is jelent problémát ha kihagyom észre se veszem ,hozzá lehetek szokva?

pl karácsonykor hogy hosszabb ideig voltam itthon 1 hét, akkor se szedtem és a szervezetem észre se vette


2014. febr. 9. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Te magad megírtad a kérdésedre a választ. Ha nem szeded, nem hiányzik.

Egyet javaslok. Ne növeld az adagot, mert könnyen függőséget okoz. 0,5 milligramm nem vészes. De ne emeld az adagot. Ezek a gyógyszerek nagyon nem viccesek. Ha ennyit szedsz, akár el is hagyhatod. Azt, hogy miért veszed be, annak az okát keresd meg és azt orvosold.

Sok sikert!

2014. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!