Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy kamasz lany kerne segitseg...

Egy kamasz lany kerne segitseget, mert az ongyulolet, magany es a kezdetleges depresszio tonkre tesz?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok. Csak par eve kezdtem ilyen lenni. Nem csak arrol van szo, h gyulolom ahogy kinezek. Hanem magamat utalom. Ugy ertem, mar minden naposan azon agyalok, h bem mondtam-e valami rosszat, bantottam-e meg valakit..folyton buntudatom van, mostanra mar ok nelkul. Sokszor erzem ugy, hogy egyedul vagyok, senkinek se hianyoznek, ha eltunnek. Az apammal borzaszo a kapcsolatom. Minden nap ordibal lem es elhord mindennek. Anyam nem hisz nekem. Nem erzem, ugy hogy lennenek igaz barataim. Pedig sulin kivul is nagyon sokat vagyunk egyutt.

Probalok megvaltozni, de nem megy. Tulsagosan is maximalista vagyok, ugymond 'tokeletes' szeretnek lenni. Sok selom van, de ugy erzem nem fogom sose elerni oket. Fontos szamomra, h hogyan tanulok, milyen jegyeim vannak. Most egx nagyon eros suliba jarok, 4-es tanulo vagyok. Szeretnek ha nem is kituno, de sokkal jobb tanulo lenni. De nem megy, folyton halasztgatok, ezert nem szoktam annyit keszulni a sulira mint szeretnek. Emiatt buntudatom m es csak jobban utalom magamat. Egy honapja elkezdtem kaparni a kezemet korommel. Tiszta heg es latszik, h szandekosan magamnak csinaltam.

Ossze vagyok zavarodva es nem latom innen a kiutat.

Kerlek segitsetek mert tanacstalan vagyok://



2014. febr. 10. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Háziorvos, kérj tőle beutalót.


2. A beutalóval felszerelkezve elmégy a legközelebbi Gyermek- és Ifjúsági Pszichiátriai Gondozóba és ott jelentkezel, és elmondod a fenti panaszokat. Ott tudnak neked segíteni.

2014. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia . Velem is ugyan ez van .Nem szeretnél beszélgetni velem?
2014. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
írhatsz ha szeretnél, megértelek
2014. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!