Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami komoly baj lehet a...

Valami komoly baj lehet a fejemben, vagy ez csak a kamaszkor miatt van?

Figyelt kérdés

Durva hangulatingadozásaim vannak, egyik pillanatban imádok mindent és mindenkit, átölelném az egész világot, a másikban csak valami kis hülyeségért felcseszödöm, utálom magam és meg akarok halni, ha ideges vagyok akkor úgy oldom meg, hogy bemegyek a WCbe és vagy kihányom amit megettem, vagy fogok egy zsilettet és addig vagdosom magam, míg le nem nyugszom. Úgy érzem, ez segít.

Vagy vannak olyan pillanatok, amikor azt gondolom, hogy fogok egy puskát és mindenkit, aki ártott nekem, lelövök, majd fejbelövöm magam utána. Mi bajom van?! Kezdek félni saját magamtól.



2013. okt. 7. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel szerencsére nem minden kamasz csinálja ezeket,hát..valami hiba van veled,érted..
2013. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fordulj pszichológushoz.

Hány éves vagy amúgy?

2013. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
13.
2013. okt. 8. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyenen én is gondolkoztam hogy megölöm azt aki olyan velem XD van eröl egy fil is van 1 hasonló film hogy 2 srácot piszkálnak és lelövik az egész osztályukat utana az egyik magát is nemtom mára cimét dejófilm nézd meg :D
2013. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előbb említett film címe asszem: Az osztály (fent van youtube-on)
2013. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Depresszio allhat emogott, pszichiater es/vagy pszichologus segit
2013. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok.

ilyen a kamaszkor :)

2014. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!