Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem bírom abbahagyni a...

Miért nem bírom abbahagyni a vagdosást?

Figyelt kérdés
Egyre sűrűbben van, hogy megvágom magam.Volt egy időszak, mikor egy Barátnőm miatt abbahagytam, de annyira már Ő sincsen mellettem, így elkezdtem megint.Minden probléma után a vagdosásba menekülök.Jó, hogy kicsit így is fáj, nem csak belül...
2014. febr. 10. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mert k@rv@ jó dolgod van és unatkozol,ahelyett hogy csinálnál valami értelmeset otthon és besegítenél,vagy elmennél sportolni,vagy olvasnál.
2014. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez egyáltalán nem ilyen egyszerű.

Nem unatkozásból vagdosom magamat:3

2014. febr. 10. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezért: [link]
2014. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is csináltam. pont az volt benne a jó hogy így kiadhattam a fájdalmam, de azóta rájöttem hogy ezzel csak magamnak ártok és tönkreteszem magam ( vagyis az egész testemet). mikor éreztem hogy megint elönt a depresszív érzés kimentem futni. a friss levegő és a szabadság nagyon jót tett. 2éve nem vettem pengét a kezembem, emellett jó alakom lett amivel megnőtt az ömbizalmam és mára barátom is van:) sok sikert neked is hogy abba tudd hagyni
2014. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. febr. 10. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert gyáva vagy és nincs erős akaratod!
2014. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért mert rászoktál. És mert az endorfinhiányod erösebb az akaratodnál. És mert jobb egy fájdalommentes ködös álomvilágban élni "pár" vágás árán, mint egy nyomorult valóságban, fájdalomban.

Melyiket választod?

Ha az utóbbit, akkor orvos, pszichológus, pszichiáter, az majd segít.

Vagy írj nyugodtan, van "egypár" tapasztalatom.

2014. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. febr. 11. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!