Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt mondják az öngyilkosság...

Azt mondják az öngyilkosság önzőség. Az nem önzőség, hogy "belekényszerítenek" az életbe, miközben én már nem akarnám?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 19:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
De szerintem igazad van!
2014. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:

De miért ne akarnád.?


Rengeteg szép, kellemes, és érzelmes dolog van az életben amit megélni gyönyörüség.

2014. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%
Az öngyilkosság gyengeség.
2014. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
De szerintem is az,mármint h belekényszerítenek az életbe.(aztán magunkat kell megölni ha "jót"akarunk
2014. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretném folytatni, függetlenül attól, hogy gyengeség-e vagy sem, mert nekem elég volt belőle, nagyon jó volt, de köszönöm szépen, ennyi elég volt.
2014. febr. 11. 20:08
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem beszélek erről egyébként senkinek, nem figyelem felkeltésnek szánom, csak eszembe jutott, ha megteszem, azt önzőségnek állítják majd be.

Most akkor éljek azért, mert ők azt szeretnék, függetlenül attól, hogy nekem ez így nem jó (?)

2014. febr. 11. 20:11
 7/26 anonim ***** válasza:
Megszabad kérdezni a korodat? És persze ha szeretnéd leírhatnád vonalakban h mi az oka? Az a válaszoló vagyok aki szerint az öngyilkosság gyengeség.
2014. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

24 éves lány vagyok.

Betegségek, amiket nem tudok elfogadni, emiatt magamat sem tudom elfogadni, lelkiismeret furdalás apám miatt.

Most igazából ha én nem lennék, akkor sem történne semmi, minden menne tovább úgy ahogy eddig, értem nem kár.

2014. febr. 11. 20:28
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek,de fáj ilyet olvasni,légyszi ne tedd,megértelek de ez lélektépő.(amúgy az vagyok aki az életbe belekényszerítést tartja önzőségnek)és bmikor ilyet hallok,vagy olvasok,mindíg abszolút pocsékul érzem magam.
2014. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még annyi szép vár még rád!!!.. Nem tudok mást mondani merg nem ismerem a helyzeted így nem gondolhatok sem rosszat sem jót nem tudok neked tanácsot adni mert konkrétan nem tudom, hogy mivan. De nekem tényleg a véleményem az, hogy az öngyilkosság gyengeség mert akármi történik az élet megy tovább és céljaink kell lenni! Hiszem azt, hogy mindannyian megszülettünk valamiért erre a földre és minden ember hasznos! Az, hogy eldobod az életed egyenlő azzal, hogy elmenekülsz a problémáid és a fájdalmaid elől akk mi ha nem gyengeség?? Az élet kemény és nekünk is annak kell lennünk!
2014. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!