Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fulladozom a kis termekben,...

Fulladozom a kis termekben, és az olyan helyeken, ahol kevesen vagyunk. Mit tegyek, nem kerülhetem el?

Figyelt kérdés
Ahol nagyobb az esély, hogy rámnéznek, felszólítanak, stb..
2014. febr. 13. 17:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagyis: Mit tegyek? Nem kerülhetem el.
2014. febr. 13. 17:47
 2/8 anonim ***** válasza:
meg is válaszoltad magadnak a kérdést:Nem kerülheted el.Minél jobban félsz,minél inkább ellenállsz,annál erősebb lesz nálad.Ha nem állsz ellen neki,akkor elhalványul,és szépen lassan eltűnik.
2014. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

???


Ha félek, szorongok tőle, akkor hogyan fogadjam el??? Nem tudom irányítani!

2014. febr. 13. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen tudom,éppen ebben rejlik a nehézség....de a megoldás is.tehát szorongasz,félsz...éld át! merj szorongani és félni.Csak engedd el,hadd menjen! engedd el a rossz gondolatokat,hadd menjenek! egyik sem a tiéd,ne kapaszkodj beléjük.Elkerülő magatartással nem fogod tudni megoldani a problémát,én egy volt pánikos,fóbiás vagyok,ne tudd meg miket éltem át,de megtanultam,hogy nem szabad ellenállni a félelemnek,különben a világ végéig üldözni fog.
2014. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
DE ha rosszul vagyok, ha nem kapok levegőt, ha az ájulás kerülget, ha lüktet az egész testem, hányinger, hasmenés...Így hogy lehet?
2014. febr. 13. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül klausztrofóbiát akarsz írni? Mindíg a liftet szokták felhozni rá példaként. ( szűk hely) Ez kezelhető betegség, csak orvoshoz kell vele fordulni.
2014. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem! Liftben tök jól elvagyok, ha NINCS OTT RAJTAM KÍVÜL MÁS.
2014. febr. 13. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon erősen a jelenben kell lenned.Ajánlom ezt a könyvet,olvasd el:

[link]

Itt van belőle egy kis hanganyag is:

http://www.youtube.com/watch?v=CMxYucdC_Sk&list=PLA6910FF14C..

2014. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!