Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paranoiás lennék? Üldözési...

Paranoiás lennék? Üldözési mániám van? Kényszerbeteg lennék?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy fizetős oldalra és félek attól hogy lehet ebből bajom, felelősségre vonhatnak, vagy hogy pénzt követelhetnek tőlem, pedig semmi ilyen nem történt eddig, már egy pár hónapja regisztrálva vagyok az oldalon. Amikor nem csinálok semmit mindig eszembe jut hogy arra az oldalra regisztráltam. Vajon lehet okom félni? Mit csináljak hogy elmúljanak ezek a rossz gondolatok a fejemben?

2014. febr. 13. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fogyatékos lennék? Ezt a kérdést is nyugodtan feltehetnéd.
2014. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
60%
Nyugodj meg nem vagy parnóiás. Az oldal üzemeltetőivel beszéltem, csak azt kell tenned, hogy pár napon belül elutalod majd a megadott bankszámlaszámra a honlap használati díját, ami percenként most akcióban, csupán harminc ezer forintocska. :-) szép napot!
2014. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat! Nektek pedig ment a piros kéz!!
2014. febr. 13. 21:01
 4/15 anonim válasza:
s használod még azt az oldalt? ha nem, töröltesd magad. :D Nyugi, nem vagy paranoiás. Egyszer én is féltem hogy pénzt fognak tőlem kövötelni, de csak azért mert nagyon le voltam égve, s nem akartam kölcsönt kérni. Nem fognak nyilván követelni semmi pénzt, hisz már megtették volna.
2014. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vettem igénybe szolgáltatást az oldalon, csak regisztráltam. Nem tudnak rólam semmit, sem a bankkártyaszámomat, sem a telefonszámomat.
2014. febr. 13. 21:13
 6/15 A kérdező kommentje:
Az oldalról nem tudom magamat letörölni, ők sem törölnek le, pedig már egy jó ideje regisztráltam.
2014. febr. 13. 21:14
 7/15 anonim válasza:
nem lehet megváltoztatni az adataid? s akkor kitörlöd a bankkártya számod. (csak azért hogy biztosan megnyugodj)
2014. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem kellett bakkártya adatokat megadnom. Véletlenül regisztráltam egy külföldi oldalra. Azt hittem ingyenes, mert csak az email címemet és a jelszavamat kellett megadnom.
2014. febr. 13. 21:18
 9/15 anonim válasza:
jah, bocsi félreolvastam. Akkor ne aggódj, semmi adatodat nem tudják, nincs hogy férjenek hozzád. :D
2014. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
előtte úgyis írnának a címedre. Esetleg valami elérhetőségüknél kérd meg hogy töröljenek.
2014. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!