Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az önhipnózisról szóló könyvek...

Az önhipnózisról szóló könyvek elegendőek, vagy érdemes szakemberhez fordulni?

Figyelt kérdés

Szkizotípiás zavarom van, ez egyfajta skizofrénia, de nem olyan súlyos, csak hasonló. Voltam már mindenféle terápián, de az alapvető okokat nem sikerült feltárni, többek között a durva alvászavar okát. Használok agykontrollt, de az nem jó ilyen esetben gyógyításra, így gondoltam a hipnózisra. Ez működhet?

Igazából azt szeretném elérni, hogy az agyamat visszaállítsam egy korábbi tudatállapotba, mint a windows-nál a rendszervisszaállítás. Elfelejteve ezzel minden negatív érzést, meg élményt ami történt x éve.



2014. febr. 13. 23:47
 1/3 anonim válasza:
Hipnózisnál kizárólag jó szakemberhez fordúlj, ha igényled privátban javaslok. Alvás zavarodat más is okozhatja, akár földsugárzás is. Javaslom helyeztesd ki ágyad alól (ne az ágyadat told arrébb)a zavaró rezgéseket és energetizáld magad.
2014. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy a kérdésre nem tudok válaszolni, de megkérdezhetem Sándor, hogy hogyan kell a sugárzást áthelyezni? Ez, hogy lehetséges? Én korábban az ágyamat tetettem máshova, ahol kimérték. Továbbá kifejtenéd bővebben, hogy működik az energetizálás? Nagyon érdekel, előre is köszi.
2014. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hipnoterápiában valójában a hipnózisban alkalmazott eljárások a fontosak, és nem maga a hipnózis. Ha az önhipnózist szeretnéd alkalmazni, először az eljárásokat kell megtanulni (KIP, ego-state, Rossi, Bradshow, regresszió, stb.).

Következtetés: fordulj inkább szakemberhez.

2014. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!