Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megint azt érzem, hogy egyfoly...

Megint azt érzem, hogy egyfolytában csak aludnék, nem csinálok semmit, mégis hullafáradt vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem túl alacsony a vérnyomásod?
2014. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. Azért írtam ide, mert mentális gondjaim vannak...
2014. febr. 14. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tőlünk? Csak egy kis együttérzést, vagy tanácsokat?
2014. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy mentális gondod van, akkor miért ide írsz ki kérdést? Itt nincs pszichológus elhiheted.
2014. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyan ez volt a problémám. De én megoldottam a gondjaimat és már nem alszok egész nap és fáradt sem vagyok! :D
2014. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Arik vagytok :D

Meert van mentális kategória, és mert arra való, hogy kérdezzek. :D

2014. febr. 14. 16:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Az alvásszavar a mentális problémákon túl is számos más okra vezethető vissza. Felborult életrend... Először ezeket próbáld meg helyrerázni!


Próbálj éjfél előtt elaludni. 11 és 2 között a legpihentetőbb.

Az agyunk hozzá van szokva ahhoz, hogy világosban fent vagyunk, sötétben alszunk. Ezt felborítja az éjszakai fent lét, a lámpák stb... Próbálj nappal többet a szabadban lenni és kerüld a félhomályt a szobákban.

Éjszaka kukk sötétben tudsz a legkönnyebben elaludni, és valamivel szobahőmérséklet alatt, tehát kb 15 fokon.

2014. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez. Ismerős nekem is az érzés, az állandó alvás egyfajta "menekülés", illetve még egy tényezőt vettem észre magamon: hogy szeretnék szembenézni a tudatalattimmal, és erre az alvás a "legegyszerűbb" megoldás. De a feldolgozás egyedül nem megy!
2014. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálad az alvás menekülés, javasolt szakember felkeresése, vagy azonnali életmód váltás, beszélgess sokat, barátokkal, munkatársakkal, minél több időt tölts társaságban.
2014. dec. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!