Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szörnyen zsíros a hajam.2-3...

Szörnyen zsíros a hajam.2-3 naponta mosom zsírosodásra hajlamos hajra való samponnal, mégis egyfolytában zsíros! Miért? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia:)

nem tudom igazából miért lehet...de próbáld meg "rászoktatni" a hajat a kevesebb hajmosásra:)

szárazsampont lenne érdemes használnod és egy idő után több napot kibír...:)

sok sikert:)

2010. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem az nem sok.Én is 2-3 naponta mosom.Nekem a WU2 vállt be.Ja és az hogy nem használok semmiféle balzsamot.
2010. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltatok majd megpróbálom =)
2010. máj. 6. 14:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én a helyedben mindenféleképpen gyógynövény sampont használnék, gyógyszertárban tudnak segíteni. A másik, hogy hajmosás után csavarj ki egy fél citromot és a levével kend be a hajad, hagyd is benne. Szárít + vitamint ad és szebb lesz a hajad tőle.

Régen nekem is mondták, hogy ritkítani kell a hajmosást, hogy ne zsírosodjon annyira. De szerintem az igénytelenség jele, ha valaki zsíros hajjal mászkál, ma már olyan kímélő samponok vannak, akár minden napos használatra is.

2010. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Okés köszi =)
2010. máj. 6. 15:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia nekem az igazi sörtéből készült hajkefe oldotta meg ezt a problémát. Hozzáteszem, hogy az enyém ha megmostam a következő napom, vagy estére bezsírosodott, de csak a töve. A vége meg száraz volt. Ugyhogy ezt a problémát szépen megoldotta a hajkefe :)
2010. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Olyat hol lehet kapni?
2010. máj. 6. 15:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Kisvárosban lakok ahol szinte semmi nincs és én nem non tok itt olyan boltot ahol van...=S
2010. máj. 6. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Én meg Szolnok közelében élek, na itt sincs választék az biztos. Én neten rendeltem. Nézd meg ezen az oldalon.

[link]

2010. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oksa =)
2010. máj. 6. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!