Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borzalmasan, leírhatatlanúl...

Borzalmasan, leírhatatlanúl hiányzik a gyerekkorom. Már 10 éves korom óta van bennem ez az érzés. Mit tudok tenni? KEZDEK BEKATTANNI.

Figyelt kérdés

nekem nagyon kevés jutott a felhőtlen gyerekkorból, kb az óvoda, és az alsó, de leginkább az óvoda. utána felfordult azh életem de ere nem akarok kitérni, a lényeg hogy nagyon hiányzik az a boldogság. az utobbi ébekben rátaláltam erre az Adult Baby csoportra, és azóta eljutottam oda hogy még pelenkát is vettem. csak ilyen emberekkel chatelek, roleplayingelek chatroomokban angol chateken, és folyamatosan átélem, szimulálom azt az időt amikor még kicsi voltam... a baj csak az hogy emiatt nincsenek "felnőtt" barátaim, nagyon kevés barátom van akik nem tudnak erről az oldalról, ők meg fiatalok is, tizenévesek, én pedig 23 éves vagyok és magányos. mit tehetnék?


anyagi körülményem nagyon jó, stabil. és mivel sokat örököltem, így a kiadott ingatlanokból a havi megélhetésemen kívül jóval több jön be, így nincs munkám sem :S és igazából félek is dolgozni. azon gondolkodtam hogy jelentkezni kéne talán fősulira, és bejárni, talán az jólenne de nem vagyok biztos :S


2014. febr. 14. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"anyagi körülményem nagyon jó" - no, akkor nagyon szerencsés helyzetben vagy, mert könnyűszerrel el tudsz menni egy JÓ pszichológushoz, heti több alkalommal is tudsz járni, és akkor viszonylag rövid idő alatt megoldódik a dolog! Fiatal vagy, ilyen korban még elég könnyű!

De ehhez tényleg szakember segítsége kellene, senki nem fog tudni megoldást kínálni, neked magadnak kell megoldani.

(Ha bp-i vagy, tudok ajánlani nagyon jó terapeutát, és ha megengedheted magadnak, akkor tényleg a lehető legintenzívebb terápiát javasolnám, heti min. két alkalommal - én is úgy járok, de most szeretném háromra sűríteni, mert tényleg hatékony!)

2014. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Budapest melletti vagyok, maglódi! megengedhetem magamnak. de amire a legjobban vágyom most hogy találkozhassam az angol barátaimmal, és hogy elmenjünkl együtt egy ilyen felnőtt "ovi" ba-vannak ilyen helyek napokig lehetsz ott, de jó drága-.... igazából meg is lesz ez valszeg csak egyszerüen félek repülőre ülni is :S félek mi lesz ha nem tetszem nekik élőben...
2014. febr. 14. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Hmm hát főiskolára holnapig lehet jelentkezni. Amúgy biztosan jót tenne ha csinálnál valamit napi rendszerességgel, csak nem tudom mennyire lennél motivált abban hogy egy sulit pl be is fejezz ha amúgy anyagilag nincs rá szükséged. Átmeneti jelleggel talán dolgozhatnál is, legalább amíg kicsit kizökkensz ebből az állapotodból. Talán így hogy a pénz nem annyira fontos könnyen találsz valami trébb melót. Vagy nem, ki tudja.
2014. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attol mert van ilyen baby club, mert van ra kereslet, az nem jelenti azt hogy ez normalis es kovetendo pelda.


Mindenkepp fordulj szakemberhez, mert szerintem ez eleg gaz. Ez az egesz role playing shit folyamatosan egy kepzelt vilagban tart benne. Nem vagy a jelenben, az itt es most-ban, lemaradsz a sajat eletedrol mert ilyen fake vilagban eled a mindennapjaidat.


Nem baj ha az embernek van hobbija, az se baj, ha az furcsa, vagy kicsit perverz, de szerintem nem normalis amit te csinalsz.


Ha tenyleg ugy erzed hogy segitsegre van szukseged, es szerintem te is ugy erzed, kulonben nem kerdeztel volna, akkor rajtad csak szakember tud segiteni es az anyagi helyzetednek koszonhetoen valaszthatod a legjobbat es nem azt, amelyiket a "tb tamogatja".

2014. febr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a te szavad a szar, nem pedig a role playing közösség...
2014. febr. 15. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, szerintem nekem most ért véget a gyerekkorom, hogy megtudtam, van ilyen. :O :O OMG OMG
2014. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Részben megértelek,sokaknak túl hamar véget ért a gyerekkor és ezt elfogadni nehéz,nehéz beletörödni hogy aminek a legszebbnek kellene lennie,gondtalannak az nem adatot meg,és ha baj van nincs mire visszaemlékezni,nincs mire visszagondolni,nincs kapaszkodó ami erőt adna.


Elfogadni hogy az idő múlik,te öregszel és nem kaphatod vissza,amire vágysz,ami neked is járt volna nehéz.hidd el megértelek,de vigyázzni kell mert az ilyen oldalak sok kárt okozhatnak,munkát,tanfolyamot valamit keress magadnak,ahol társaságban leszel,ahol lesz feladatod,és akkor nem tudsz agyalni annyit,és még talán barátokra is lelsz.



De ezekről az oldalakról meg iratkozz le,mert a személyiségedet beteg oldalra sodorják,gondolom te is tudod hogy ez nem egészséges.

2014. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nosztalgiánál sokkal többet érne ha belátnád, hogy neked sajnos ez jutott. Ha ismernél több embert és hallanál arról, hogy milyen kevés embernek volt rendes gyerekkora, akkor egy percet sem pocsékolnál tovább az önsajnálatra, hanem szétnéznél hogyan tudod hasznosítani magad.

Ha most nem is vagy rászorulva arra, hogy dolgozzál, ez még az életed során változhat. Ha fiatalon nem tanulsz meg közösségbe illeszkedni akkor később már nem is tudsz.

Ha szereted a gyerekeket mehetnél óvónőnek, vagy vállalhatnál önkéntes munkát gyerekek körül. Talán ott alkalmad lehetne valamit pótolni az élménydeficitből

2018. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!