Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a "Pszichiát...

Mi a véleményetek a "Pszichiátria igazi arca" című videóról?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 11:02
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:
62%

Osztán mellik moziba jáccák?

Mer ugyi emígy látatlanba nem sok jót tunnék mondani.

2014. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Youtube-on is fent van, három órás, ezzel a címmel megtalálod.
2014. febr. 15. 11:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Senki??
2014. febr. 15. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy másikat láttam, gondolom ugyanaz, de mivel nincs rálátásom, fogalmam sincs mit gondoljak, mindenesetre érdemes tisztában lenni azzal hogy ezeket a filmeket kik és miért készítik. Aki már kicsit is ért hozzá azt azt mondja hogy van azért benne túlzás. Nem tudom mit lehet elhinni és mit nem.
2014. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4es vagyok, nem tudom milyen jellegű választ vártál a kérdésre, vagy mit gondolsz...

Én csak azt tudom, hogy ha laikusként nézzük az ilyen filmeket, akkor könnyen abba a hibába eshetünk, hogy azt gondoljuk, a pszichiáterek munkája mit sem ér, ami így magában nem igaz. Van(nak) szervezetek amik pedig külön erre jöttek létre, hogy védjék az emberek jogait, és visszaszorítsák a visszaéléseket.

2014. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!