Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki volt a Vadaskert...

Valaki volt a Vadaskert Alapítvány önismereti csoportos terápiáján? (serdülők részére)

Figyelt kérdés
Ha igen akkor tudnátok róla mesélni? Hogy éreztétek magatokat? Bent kellett aludnotok? Miket csináltatok?

2014. febr. 16. 19:04
 1/3 anonim válasza:
0%

KERÜLD EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És ez a legjobb döntés lesz az életedben. Nekik TELJESEN mindegy, csak had adjanak ritalint, és kész! Erre mennek, hogy azt a gyógyszert eladhassák, ami olyan hatásokat kelt ki belőled, hogy függő leszel, és ha nem szeded, idegbeteg vagy. Kiskoromban vittek oda, és idegbeteg voltam, ha nem kaptam. Persze én nem tudtam róla hogy miért. Nos, gyűlöltem. Kerüld el azt az intézményt. Értem?

21 éves vagyok, és egészséges. Nem kellett ide semmilyen nyomorék vadaskert, meg ilyen hülyeségek.

2014. febr. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En csak jokat hallottam rola. Nem tomtek senkit gyogyszerrel. Ez muveszetterapias reszleg es csak be kell jarni. Bar nekem annyi problemam van, hogy engem az sem erdekelne ha gyogyszerekkel tomnenek csak jobban legyek
2014. febr. 26. 19:17
 3/3 anonim válasza:
0%
Rendben, isten vezessen utadon.
2014. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!