Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miattam lett öngyilkos a...

Miattam lett öngyilkos a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottam a párommal és elköltöztem tőle. Erre ő gyógyszert vett be és ivott rá. Most kórházban van és én nem tudom, hogy mit csináljak. Bemenjek hozzá és béküljek ki vele?
2014. jan. 17. 13:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem miattad lett öngyilkos. Saját maga miatt. Érzelmileg instabil, és ezzel neki kell megküzdenie. Amíg nem te tuszkoltad le a hülyeségeket a torkán, nem a te hibád! Ez érzelmi zsarolás, aminek ha engedsz, vége az életednek. Ne menj be és ne találkozz vele! Aminek vége, annak vége, jobb, ha felfogja!
2014. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem, ne békülj ki vele. Játszmázik. Nem miattad lett öngyilkos (majdnem), hanem maga miatt, mert nem képes felnőtt módjára viselkedni vagy valami pszichológiai problémája van. Ha kibékültök, akkor állandóan ezzel fog zsarolni, hogy öngyilkos lesz, ha nem teszel meg mindent, amit ő akar.

Én bemennék hozzá, megnézném hogy van, de NEM békülnék ki vele soha az életben.

2014. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Gyenge jellem, ennyivel lehet jellemezni a párod, nem küzd, hanem feladja. Ne menj be, csak ezért ne békülj ki vele, mert megbánod. Így sakk-ban tud tartani, ha még egyszer szakításra kerül a sor
2014. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Vagyis utsó mondatomnak a végét kiegészítem, ha kibékülsz vele, akkor ezzel nem engedi, hogy eltávolodj tőle.
2014. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Messze el kell kerülni az ilyeneket. Ezek zsarolásra is képesek. Bárczy Benő és Kund Abigél esete.
2014. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%
ne menj be, mert nem lesz vége sosem a kínlódásodnak
2014. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Ha valóban az akart volna lenni, másképp teszi, de figyelemfelkeltésnek, teátrális megnyilvánulásnak tökéletes.
2014. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

amennyiben nem változott az álláspontod, akkor ne menj be, mert egy ilyen labilis személyiség bátorításnak veszi, ha meglátogatod

nem a Te hibád, ami történt, ő gyenge, nem a Te felelősséged, ő önző, amiért ezt a terhet Rád akarja rakni

ha megbántad a szakítást (nem az öngyilkossági kísérlet miatt), akkor menj és látogasd meg

2014. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
92%
Szerintem ne!Ne hagyd,hogy kihasználja a helyzetet,valószinűleg okod volt rá,hogy szakítottál vele...kényszerből ne békülj ki vele!
2014. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Nem körülötte forog a világ, s ezt most meg is fogja jegyezni, nem a te hibád, hogy meghalt majdnem, hanem a sajátja.
2014. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!