Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bartos Cs. István pontosan...

Bartos Cs. István pontosan milyen pszichiátriai betegség (ek) ben szenved?

Figyelt kérdés
Echolalia, kényszerevés, politoxikománia, paranoid skizofrénia(talán skizoaffektív zavar?), tic-ek. ezeket tudtam beazonosítani nála amolyan amatőr módon. Bár a skizóságban nem vagyok biztos. Vki szakértő?
2014. febr. 24. 14:43
 1/10 anonim válasza:
97%

én azt hittem hogy csak szimplán hülye :D

szerintem az ismerősei minimum elbeszélgethetnének vele, vagy ajánlhatnának neki egy jó pszichiátert

de én még mindig úgy gondolom, hogy csak a nézettség miatt csinálja a sok baromságot

2014. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szimpla nézettségért nem enne villanykörtét XD de igaz, hogy egy csomó mindent nyom a nézettségért.
2014. febr. 24. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Paranoid skizofrénia. A facebook-oldalán egyszer megosztotta a papírjait, ez már törölve lett (viszont megjegyeztem :D).
2014. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszi! igazabol en is erre a kovetkeztetesre jutottam, miutan alaposan belemelyedtem a munkassagaba :D amugy vajon kap valami segitseget? eleg sulyosnak tunik az allapota
2014. febr. 26. 15:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá arra, hogy Bartos Cs. István pszichiátria! Ott mesél az élményeiről, amikor egyszer valamit beevett-beivott és bevitték egy időre (ezután posztolta a záróját). Azon az volt, hogy Frontint szed, mást nem, amúgy a videóban is mesélt élményei miatt szerintem nemhogy segítséget nem kér (nem is hiszem, hogy belátja, hogy szüksége lenne rá), hanem fél a pszichiáterektől, meg hát ez a betegsége következménye is, azért vonult vissza például, mert állítólag zaklatták a pszichiáterek a videói miatt, be akarták zárni, stb, legalábbis ő így gondolta. A többi tünete, pl tic-ek meg... évek óta masszívan piál és szipuzik. :( Nagyon látványos a régi videói és az újabbak közti különbség.
2014. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is paranoid skizofrénia...skizoaffektív zavar kevés már hozzá...

http://www.youtube.com/watch?v=WbcKqWgEtxY

Nem lenne szabad kinn hagyni őt,saját érdekében sem..

2014. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Süle Dominik válasza:
44%
Semmi baja ő ilyen. Különleges ember
2014. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tibi3226 válasza:
54%

Egy törött kèzről lètezhet rtg felvètel ahogy egy agydaganatròl is vagy kimutatàs inzulin szint hibàjàrol de a depressziorol bipolàris zavarrol a betegek panaszain kivul nem lètezik kèzzelfoghato bizonyitèk.

Bàrki aki panasszal fordul egy pszichiàterhez 1 beszèlgetès utàn màris jegyzőkönyvvel meg diagnosztizàlt elmebetegsèggel jon ki a rendelèsről.


Szerintem az a beteg aki orbàn "demokràciàjànak" nevezett diktaturaja alatt beàll a sorba a nemzeti tv- t nèzi ès a putyinnal volt talàlkozot nem kommentàlhatja bannolàs miatt ès ilyen szòlàsszabadsàg alatt èl! Ès mèg nem hagyta el az orszàgot! Na az a beteg!

Ràgalmazàsèrt feljelentelek kikeresik az Ip cìmed ès akkor 160 közmunkaora utàn meggondolod a kijelentèseidet!


[link]

2015. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tourette szindrómás.


[link]

2017. máj. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zsozso2pro2 válasza:
100%
Bartosnak Tourette-szindrómája van. Aminek a tünetei a tikkelés, csúnyán beszélés és hasonlók. Tehát nem tudja kordában tartani, hogy miket mond, miket csinál ha rájön egy-egy tikkelési roham. Meg ugye elengedhetetlen a 30 évi masszív alkoholizmusa. Nem lennének a tünetei ilyen súlyosak ha nem lenne alkoholista is mellette, meg kvázi önpusztító életmódú.
2017. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!