Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás? Tavaly jártam...

Szorongás? Tavaly jártam orvoshoz, gyermekkori problémák kijöttek. Kaptam gyógyszert. Mindent bemeséltem magamnak afféle pánikbetegség. Mai napig nem ülök buszra. Most egyedül vagyok és olyan mintha kezdődne előről, ráadásul babát várok.

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress fel orvost ezzel. Van gyógyszer, vagy más módszer, amit terhesen is lehet alkalmazni.
2013. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszert a tünetek elmúlása után még egy évig szedni kell pont a visszaesés miatt. Keresd fel újra a pszichológusodat. Amúgy én is szorongós/pánikos vagyok.
2013. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ki lehet belőle teljesen gyógyulni?semmi bajom nem volt 3 éve még...nagyon rossz.de csak akkor jön elő ha egyedül vagyok mint most.
2013. okt. 31. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Addig mig valaki tenyleg nem valtoztatott a gondolkodasan, es nem tette helyre a multat addig barmikor kijohetnek a regi tunetek.

Sokan ugy gondoljak elmult a szorongasuk, es a depijuk, de csak idokozben a dolgok jo iranyban megvaltoztak korulottunk.

De mihely vmi problema megjelenik ami nagy falat, ujbol felelednek.

Ez olyan mint az alvo virus, aki akkor tamad mikor le van gyengulve a szervezet.

Valoszinu az viselt meg teged, hogy babat varsz, es most ketelyek vannak benned, hogy meg tudsz-e felelni, tudsz-e jo anya lenni,

na meg vegulis a baba az rettenetesen nagy felelosseggel jar, es aki meg magat nem tette rendbe annak ez eleg szorogo helyzet.

Aki szorong az nem igazan tud egyedul lenni mert a szorongasa megjobban fokozodik.

Ebben az idoben szerintem jobb ha vki legyen mindig melletted, tartsad sokat a kapcsolatot a csaladoddal es a baratokkal

Beszelgess veluk, mond el az erzeseidet, a kibeszeles az fontos....pszichologus mindenkepp kene, de a baba erdekeben

gyogyszert azt nem kene...szerintem fontos lenne ha olyanokrol is beszelgetnel a pszichologussal mint az anyasag, gyerekneveles..

valoszinu nem igazan keszultel fel ra, es ez is megremiszt (de ezeket csak te tudhatod, igy kivulrol masok csak feltetelezhetnek)

2013. nov. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!