Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintem idegösszeomlást...

Szerintem idegösszeomlást kaptam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Túlpörögtem, besokalltam, teljesen kivagyok fizikailag és pszichésen is, egy nagy nulla, a realitásokról nem is beszélve, amiket elhagytam út közben... Félek, hogy akár kárt is tennék magamban valamiért, valahol... Mit csináljak, hogy ne kattanjak be? Csak nem sétálhatok be a kórházba, hogy helló, megőrültem....
2013. jan. 1. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem úgy kb. 4 éve:S Én pszichiáternél kötöttem ki. Alapvetően azzal fordultam hozzá, hogy szűnni nem akaró, iszonyatos fejfájás gyötört és ő megállapította, hogy nem testi eredetű hanem kikészültem idegileg. Enyhe nyugtatót írt fel meg orbáncfű készítményt.
2013. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szólj szüleidnek, keress fel egy szakembert
2013. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Miket hadoválsz itt össze-vissza?...Miért kéne kárt tenni magadban,,,azal megoldódna a problémád?

Ülj le ,igyál meg egy kávét,,,gondold át egyesével a problémákat és állítsd őket sorrendbe,és tessék egyesével felszámolni őket,hiszen erős vagy és időd van bőven,,,csak ne érezd egyszerre az összes súlyát,,ami várhat,,,az várjon!!! én így csinálom,,,orvos NÉLKÜL!!! :) Boldog Új Évet!

2013. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,h idegösszeomlást kaptál. Én sajnos szemtanúja voltam tavaly egy ilyen esetnek. Méghozzá a párom anyukája kapott idegösszeomlást. Ezt úgy képzeld el,h egyik nap észrevettük,h furán viselkedik(bekopogott hozzánk a szobába,ajtót nyitottunk és azt mondta,h nem akart semmit...) Másnap már nem evett egyáltalán,nem kelt ki az ágyból és beszélni sem beszélt,csak ha kiabáltak rá és kb a 10. kérdezés után nyögött valamit. Aznap este bevittük a kórházba és még kb 3 hétig a nevét sem tudta. Tehát nem gondolom,h idegösszeomlást kaphattál,bár nem tudom,h a Te szervezeted hogyan reagálna. Minden esetre sétálj be a háziorvoshoz, mond el neki,h mik a panaszaid,majd írja is ki a beutalót a pszichológushoz. A pszichológus pedig tovább küld a pszichiáterhez,ha szükségesnek találja. Persze, ha van rá kereted,akkor mehetsz magán rendelőbe is. De semmi képpen se tegyél magadban kárt! Nem éri meg. Én is jártam hasonló cipőben,nem is túl rég.
2013. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Előre kitervelten nem hiszem, hogy valaha sikeres öngyilkosságot fogok elkövetni, szóval emiatt nem kell aggódni, csak az érzés itt van, hogy olyan jó lenne... Úgysem teszem meg (sikeresen). Pedig az én életemért igazán nem lenne kár, de ha most elmesélném, 2014 is eljönne a végére...
2013. jan. 1. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan egyetértek a 4-es válaszolóval! Nekem is ez volt az első gondolatom, hogy ilyen letisztult, pontos megfogalmazás után, szerencsére messze lehettél az idegösszeomlástól. Aki valóban idegösszeomlást kap, az magánál sincs, más fog ijedten kórházba, pszichiátriára sétálni vele, nem ő maga.. Mindenesetre, ha rosszul érzed magad, előzd meg a baj, és fordulj házi orvoshoz, pszichológushoz.
2013. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem idegösszeomlás. Keress egy jó szakembert ha egyedül nem tudsz rajta felülkerekedni. Kerüld a gyógyszereket!
2013. jan. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!