Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert nem ertik ezt meg a...

Miert nem ertik ezt meg a szuleim? Miert akarjak azt, hogy mindenaron elvegezzem az egyetemet, ha kikeszit?

Figyelt kérdés
Otthagytam mar egy egyetemet, mert nem tetszett, most eljottem egy masikra, de itt kikeszitenek. Olyan mertekben ideges vagyok, hogy egesz nap faj a fejem gyomoridegem van, kesz szenvedes ez az egesz bejaras orakra. Ezen a heten startbol 20 konyvcimet adtak meg, hogy olvassuk el. MIkor mondtam az otthoniaknak, hogy engem kikeszit az volt a valasz, hogy meg ne halljak tolem, hogy ott akarom hagyni.
2014. febr. 27. 19:49
 1/9 anonim válasza:
Minek mentél arra az adott szakra, amin vagy ha nem akarsz tanulni?
2014. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Verni kellene téged, bazzeg!
2014. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, mert azt szeretnék, hogy legyen egy magasabb iskolai végzettséged, amivel könnyebben boldogulhatsz az életben. De hát ahhoz nyilván olyan szakot kell választani az egyetemen, amit szeretnél elvégezni, amiben jó vagy és amivel szeretnél is valamit kezdeni az életben.

De ha te nem akarsz egyetemre járni, akkor pedig állj neki munkát keresni és dolgozz. És akkor lesz pénzed, hogy vagy beadj otthon a költségeidbe vagy lesz lehetőséged elköltözni és magadat eltartani.

2014. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez hogy függ össze az egészséggel? Azt hiszem, jól tetted, hogy otthagytad.
2014. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Várjatok már! Nem hagyta ott még, mert nem engedik a szülei. Pedig be kellene lássák, hogy Te nem akarod ezt. Ennyi. Ha nem, akkor is vállald, hogy kilépsz. Nem ezen múlik a boldogság.
2014. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2%
Részben ezért kérnek diplomát állásoknál, hogy tudják ki az aki nem adja fel könnyen és kitartó.
2014. febr. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért választottad ezt a szakot másodiknak, ha ennyire kivagy tőle? Gondolom nem kevés pénzt belefektettek a tanulmányaidba és szeretnék, ha ennek eredménye lenne.
2014. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én olyan szakon vagyok, ahol csak olvasni kell. De tudod hányan átmennek, akik egy könyvet sem olvasnak el? Elárulom, nagyon sokan. És tudod hányan kapnak diplomát, akik még csak be sem jártak órákra, csak félvállról levizsgáztak kettesekre? Sokan. Szóval szerintem nyugodj meg, ha tényleg annyira nem bírod, és nem is szeretnéd csinálni (mert már az egyiket otthagytad), akkor ne járj! A szüleid fizetik egyébként?
2014. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egy szabadon választott szaktól kivagy, ahol azért van időd felkészülni a vizsgákra, mi lesz veled ha bekerülsz egy munkahelyre, ahol kapásból 2-3 ember munkáját rád rakják?
2014. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!