Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami bajom van?

Valami bajom van?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenért bűntudatom van. Ha szórakozom, ha itthon vagyok, ha olvasok, ha nem olvasok, ha eszem, ha nem eszem... Igazából szerintem ebből indult, mert nagyon régóta bűntudatot érzek evés után, de most már nem csak akkor. A nap nagyrészében el tudnám sírni magam a semmin, de vannak időszakok (egy-két óra), amikor meg nagyon pörgök. Normális ez?
2014. febr. 27. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Étkezési szokásaid változtak-e? Történt-e az életedben mostanában valami változás, általános, hosszú ideje tartó szokásaid megváltoztak-e?
2014. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiú, lány? Kor? Valami trauma? Nem pont testi, lehet lelki is!?

Am lehet csak unatkozol... De szoszo néha normális, ha átmeneti a dolog. (1-2) nap... Utánna az ilyen érzéseknek enyülni kellene...

2014. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és lány. Először arra gondoltam, amiatt lehet, hogy tinédzser vagyok, de nem érzem természetesnek. Semmiféle trauma nem ért, az életem elvileg rendben van és nem is változott semmi...
2014. febr. 27. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!