Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnia kell a pszichológusomna...

Tudnia kell a pszichológusomnak arról, hogy szerelmes vagyok belé és róla fantáziálok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
A pszichológusnak mindenről kell tudnia!
2014. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és nem fog ezért átadni másnak?
2014. márc. 3. 01:34
 3/7 anonim ***** válasza:
de szerintem igen.
2014. márc. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Feltétlenül közöld ezt vele!

Ez egy személyes, de nem egyedi dolog, a pszichológusnak neki ezt tudnia kell kezelnie és el kell magyaráznia neked neked ezt miért alakult ki és mit kell vele csinálnotok. Nyugodj meg, ezért nem fog elküldeni máshoz - ha ettől tartanál és ezért nem szeretnéd elmondani neki - feltéve, hogy megérted amit ennek az érzésnek a kialakulásáról mondani fog és be is tudod tartani. Feltétlenül közöld vele!

2014. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eléggé félek elmondani neki, de akkor a kérdésemre az a válasz, hogy tudnia kell róla. Kár, de értem.
2014. márc. 4. 00:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, de na kapkodd el!!

Később óriási önbizalmat fogsz tudni táplálni, abból, hogy egy ilyen kényes kérdést jól oldottál meg!

Várj addig, amíg nem csak hebegve-habogva tudod kínosan tálalni. Add meg a módját, na nem virággal... Többértelmű, de célirányos szavakkal, diszkrét, jó ízlésű erotikát is vegyíts bele! Hadd élvezze a pszichomókus. Olyat kapjon, amiből valóban tanulhat (lerázást)!

Nekem bejött, nem unalmas az élet!

2014. márc. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, írj, érdekes :)
2014. márc. 5. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!