Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van egy 12 éves fiam aki a...

Kovács Hajnalka Ágne kérdése:

Van egy 12 éves fiam aki a mai napig bepisíl, de csak éjszaka, szervi baja nincs. Mit tegyek hova vigyem? Akinek van ötlete várom.

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A körzeti gyermekorvoshoz, aki fog adni beutalót az illetékes helyre.
2014. márc. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha orvosilag igazoltan semmi baja, akkor nevelési tanácsadóba, pszichológushoz.
2014. márc. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A mai napig.. tehát még egyszer sem volt olyan időszak, amikor ne csinálta volna ilyet?

HA volt, akkor szerintem valami lelki dolog lesz ez, feldolgozatlan ügy, vagy bármi más..

tehát.. még egyszer sem volt olyan időszak, amikor ne lett volna ez?

2014. márc. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
És a gyerek 12 éves korában merült fel benned először, hogy talán valamit tenni kéne? Gratulálok. Hihetetlen, hogy a gyerekvállalás bármilyen idióta számára engedélyezett :(
2014. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jah.. ha még 4-5 éves korában is bepiislne, már ott is utána járnék a dolognak..
2014. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem most jutott eszembe már többször is voltunk orvosnál kb.4-éves kora óta,de soha semmi eredménye nem volt.Amúgy én segítséget szerettem volna kérni és nem rágalmakat!!!!
2014. márc. 3. 16:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd, nem rágalmazni akartak.. csak.. én arra gondolok, hoyg a fiadnak vagy szervi baja lehet, de ha a doki nem tudott rá megoldást, akkor szerintem lelki oka van a dolognak. Írtam levelet is neked, de még nem válaszoltál.

Szerintem egy pszichológus is jó ötlet lenne, mert ha a háziorvos nem tudott semmit.. de lehet egy másik doki többet tudna mondani, mint mi itt GYK-n.

2014. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nevelési tanácsadó egykalp sz rt sem ér. ismerősöm gyereke 6évesen még mindig bepisilt,erre a nevelsi tanácsadó azt mondta: (tanácsot nem adott) kinövi.


de a pszichologus jó ötlet.

2014. márc. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintetek egy 8 évnél idősebb gyerek el mond ilyen dolgokat az anyjának?Szerintem semmi baja csak pár óránként keljen fel és menjen ki xD
2014. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!