Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatom, hogy depressz...

Honnan tudhatom, hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

A kedvem nagyon ingadozó, egyszer nagyon jó, egyszer minden ok nélkül nagyon rossz. Általában mindenben a rosszat látom, kevés esetben találok pozitívumot a dolgokban. Ez tudom,hogy mentalitás kérdése, ezzel tisztában vagyok,én ilyen vagyok. A Párom rávilágított viszont arra, hogy előfordulhat,hogy depressziós vagyok. Nem bántásból, mielőtt akárki rosszat gondolna.

Most sem történt semmi, mégis olyan pocsék a kedvem. Pedig kint a nap szépen sütött egész nap, jó az idő végre.


Depressziós lennék?


Köszönöm szépen, ha valaki válaszol.

23/l


2014. márc. 8. 19:56
 1/2 Bárzsing ***** válasza:
Azt hogy depressziós vagy-e, csak szakorvos, pszichiáter állapíthatja meg, ő is személyesen, nem neten keresztül.
2014. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is igy kezdodott. most egyre durvabb. ugyhogy en azt tanacsolom, hogy addig menj legalabb pszihologushoz, amig nem keso.
2014. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!