Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy borderline szindrómás...

Egy borderline szindrómás észreveheti a betegség leírása alapján, hogy illik rá?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 21:28
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs odamenni. Ha elmegyek orvoshoz, akkor magánhoz megyek. Szerintem az összes állami intézményben a pszichiátria a legnagyobb lepra, ráadásul amatőrül csinálnak mindent. Nem foglalkoznak a betegekkel eleget, nem foglalkoznak a lelki és a környezeti tényezőkkel, csak írják fel a sok gyógyszert, amitől minden csak rosszabb lesz. Ha hagyod, hogy ne csináljanak semmit, csupán "szinten tartsanak" a remek antidepresszánsokkal (amik úgy tönkretesznek mint a sicc), akkor sosem gyógyulsz meg. Igaz, hogy a magán meg cseszettül drága, de más esély szerintem ritkán van. Szerintem még egy pszichológus is többet segítene, mint ezek...
2009. dec. 19. 18:28
 22/22 anonim ***** válasza:
gyógyszer nélkül még itt sem tartottam ahol most:) nincs pénzem magánra, örülök ha az albérletet kinyögöm. nem nevezném őket amatőrnek abszolút, kevés az orvos de azok a lelküket kiteszik hiddel, és ha nem írnak valamit amitől több hangulatom van az élethez akkor már valószínű h nem élnék. csak a körülmények rettenetesek, egy kórháznak nem kéne putri hangulatúnak lennie. nem az ott dolgozók hibája. pszichológusom viszont 2 is volt olyan hülye mint a s.gg, a kettőből az egyik magán óránkén 6ezerért. semmit nem segített csak hőzöngött h miért nincs akaraterőm...majdnem bevertem egyet neki pedig inkább gyáva vagyok mint agresszív. hát nemtom... fizetősből is, nem fizetősből is vannak hülyék. neked meg még úgyse kell gyógyszer, de hidd el vannak emberek akiknek az antidepresszáns életmentő:)
2009. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!