Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongok, depressziós vagyok...

Szorongok, depressziós vagyok és vágom magam, de ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában sokan mondják, hogy fogytam rengeteget de én nem látom. Egyre kövérebbnek látom magam. 90-100 kiló körül lehetek :( tudom, hogy sok. Folyamatosan próbálom hánytatni magam de nem tudom, és egyre többet gondolok arra hogy hashajtóznom kéne. Mostanában csak vizet iszok egész nap vagy esetleg light/zero vagy pepsi max-ot. Mostanában viszont a szorongásom egyre erősebb és egyre gyakoribbak a vágások. van, hogy naponta 5x csinálom, de nem bírom abbahagyni. Egyre többször fogyazstok akár hétköznap is valamilyen alkoholt + ugye a víz amit iszok, de étel egyre kevesebb. Kérlek ne ítéljetek el. Ez mi lehet?

2014. márc. 9. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak az orvos tudja megmondani fordulj pszichiáterhez
2014. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz járok. Nem régóta és úgy érzem nem tudnék megnyílni a pszichiáternek :/ Főleg ezután, hogy a pszichológusom szimpatikus és kedves és úgy érzem benne megbízhatok
2014. márc. 9. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért érzed így? Amúgy lehet, hogy egy önsegítő csoport is sokat segítene neked.
2014. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz is azért járok mert kötelező volt mivel édesanyám meglátta a vágásaimat. A pszichológus nagyon szimpatikus és kedves. Úgy érzem neki megfogok nyílni és már jó úton haladok (úgy érzem), viszont a pszichiáter egy új ember. Újra el kell mondani mindent. Lehet, hogy Ő nem lesz szimpatikus
2014. márc. 9. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:

én is szorongok és néha vágom magam:(

jó lenne valakivel beszélni

írj, ha szeretnél

regina01011997@gmail.com


szia:)

2014. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fogadok 40 kilónál se vagy több..
2016. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!