Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusra van szükségem...

Pszichológusra van szükségem vagy ez normális? 14/L

Figyelt kérdés
Hol kezdjem...másnak érzem magam. Űrlénynek. Vagyis csak néha megfordul a fejemben, hogy mi van ha tényleg az vagyok. Egyik rokonom látott már ufót..lehet miattam mentek el hozzá. Így leírva komolytalannak tűnik, de tényleg nem viccből írom. Nagyon érzékeny vagyok, minden kis sz*rság miatt sírok. Szeretek magammal öngyújtót vinni suliba és a padot gyújtogatni. Sokszor eszembe jut az öngyilkosság de talán nem teszem meg. Egyszer karcolgattam a kezem csak úgy és még mindig megvannak a nyomai. Este amikor nem tudok aludni elképzelem ahogy megölöm az egyik osztálytársam. Ezt sem tenném meg...vagyis...nemtudom. Szoktam magban beszélni az úton de csak tátogok. Vannak még furcsa dolgaim de ahogy ezt így visszaolvasom egy idiótának tűnök.:c ajjajj
2014. márc. 10. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked kéne egy jó pasi, aki eltereli a figyelmedet az ilyesmikről, valamilyen vidámabb dolgok felé
2014. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kellek senkinek mert 1 nem vagyok szép 2 max megb...nának és otthagynának köszi neeemm
2014. márc. 10. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, igen, ezek azért elég erős indokok... De azért olyat ne tegyél, amit később (nagyon) megbánhatsz. Az a baj, hogy én pszichológus nem vagyok, így csak legfeljebb okoskodni tudnék.
2014. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű tinédzser vagy,nem kell tovább gondolni semmit:):))
2014. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:):)) utálom ezt a jelet :)):))))):::::)))
2014. márc. 11. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért egy pszichológus nem árt! :D
2014. márc. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
próbálok segíteni, erre a smile-mat kritizálod, szééép:D
2014. márc. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!