Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki ilyen kérdéseket tesz...

Aki ilyen kérdéseket tesz fel, az beteg agyilag és pszichológusra van szüksége, vagy teljesen normális?

Figyelt kérdés

Akivel beszélgetésbe elegyedik, szokatlan kérdéseket tesz fel. Pl. hogy mit csinálna, ha eltévedne egy sötét erdőben, vagy hogy érezné magát éjszaka egy lepukkadt környéken, főleg ha még valaki követi is.

Meg hogy mit csinálna, ha az utcán meg akarná verni pár ember, és ha megvernék azt hogy viselné.

Ilyen jellegű kérdéseket, kellemetlen szituációkról.

Ti hogy viszonyulnátok ilyen kérdésekhez valakitől?


2014. jan. 2. 15:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint vadidegeneknek nyilván nem, csak a barátainak inkább.
2014. jan. 2. 15:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát igen a kérdéseink is általában magunkról szólnak, egy paranoid személyiség zavarba beleférne akár.

De én első körben visszakérdeznék, hogy ő ezt hogy élné meg és miért teszi fel a kérdéseket.

2014. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék, hogy a beszélgetőpartneremnek valószínűleg valami mélyen elfojtott pszihés problémája lehet (vagy szimplán egy okoskodó pocs, bár az is pszihés)
2014. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én örülök, ha mélyebb témákról lehet valakivel beszélgetni, de azt veszem észre, hogy a legtöbb ember nem viseli jól, ha ilyen szinten megpróbálnak elmerülni a lelkében, még akkor se, ha amúgy egy haver a kérdező. Ezért inkább a szokásos témákat vetik fel, pl. milyen volt a buli tegnap este, vagy éppen mennyire gáz, ahogy ez meg az kinéz...


Az én érdeklődésem mindenképpen felkelti egy ilyen személy, pláne, ha hajlandó figyelni és reflektálni a válaszomra.


De hát engem is zizinek tartanak...

2014. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!