Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez álomban miért tud vajon...

Ez álomban miért tud vajon működni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy csak alom az amiről kérdezni fogok de mégis.

Biztos vannak itt köztünk olyanok akik már álmodtak úgy hogy ráébredtek álmukban hogy csak álmodunk de mégis hihetetlen valóságosnak éreztük. Nos volt már ilyen nem 1-2 álmom, és mennyei. Olyan felszabadult lettem álmomban, semmi félelmet gátat vagy apró kis negatív érzést nem éreztem, hihetetlen felszabadultság. Bármit megtehetek (ez csak jó értelemben kell venni).

Odamentem lányokhoz elkértem a számukat, leszólítgattam aki csak megtetszett az utcán:) jártam keltem és nagyon élveztem. A valóságban miért nem tudunk ilyenek lenni?

Tudom el lehet határozni szóval nem lehetetlen, de ez akkor agyi döntés lenne, és továbbra is ott lenne belül a stressz, izgalom, félelem...míg álomban (tudom hogy csak álmodom féle) belülről jövő nyugalom, no para érzés van.

De tényleg nagyon jó, olyan dolgokat megkérdezek, teszek amiket ébren nem mernék! Nem érdekes?


2014. márc. 12. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik tudatos álomnak.Vannak álmok, amik csupán az agy szüleményei, ezek szoktak általában a kusza, értelmetlen, könnyen felejthető álmok lenni, amik többnyire az elmúlt nap eseményeiből építenek.

Van azonban, hogy az asztráltestedet használod, ami a tudat, az érzelmek hordozója, de tárolja a tapasztalataid is, nem a fizikai agy befolyásolja, mert azt a fizikai tested használja és elsősorban a logikus gondolkodás, emlékezés a célja.

A valóságban azért nem tudsz ilyen lenni, mert tudod, hogy ez a valóság és el tudod képzelni, mi lesz a reakció, a következmény.A tudatos álomban tudatában vagy, hogy álmodsz, ezért is vagy bátrabb (jó esetben).

Talán azt lehet mondani, az álmokban sokkal inkább vagyunk önmagunk, mint itt a korlátozott fizikai valóságban.

Némi gyakorlással megoldható, hogy bizonyos érzéseket, tulajdonságokat áthozz a valóságba,Át kell rá hangolni magad lelkileg azokra az álombeli érzésekre, akkor józan keretek között sok mindent megvalósíthatsz, amit álmodban is.Ha úgy gondolod valami álombeli dologról, hogy a valóságban sem lenne belőle különösebb gond ha megtennéd, megkérdeznéd, akkor érdemes lenne megpróbálni.Jó élmény!

2014. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen értem.

Az a "félelmetes" de irónikus módon nagyon jó, hogy teljesen emlékszem arra az érzésre amit akkor éreztem álmomban. Valami kegyetlen önfeledt semmitől nem félő felszabadult valami. Nagyon jó volt. És belülről áradt.

2014. márc. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!