Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire erős a frontin?

Haramia kérdése:

Mennyire erős a frontin?

Figyelt kérdés
Tegnap este megittam 3 sört, de este 10 óta már semmi alkoholt. Viszont szinte semmit nem tudtam aludni és most már kezdek kimerülni, de akkor se megy, az agyam folyton jár és nem tudok elaludni. Szerintetek bevehetek egy 0,25-ös frontint, hátha azzal sikerül? Kiment már az alkohol a szervezetemből?
2014. márc. 13. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nézd, egy 0,25-össel aztán az ég világon semmit se fogsz tenni, se plusz se mínusz, úgyh akár be is veheted. ez az eredménye a sok eltúlzott propagandának, hogy egyáltalán ilyen gondolatok születnek, de tudod mi számít alkohol + gyógyszer keverésének? na az amikor nálunk a volt sulimban több srác is beszedett vagy 20 tabletta Rivotrilt és erre királyul berúgtak még. na én magam is csodálkoztam, hogy élték túl, de láthatóan mindent túlélnek :D még jó h csak később tudtam meg, mert komolyan féltem volna, h mi lesz. de tehát semmiképpen se egy 0,25-ös alprazolam fog veszélyt jelenteni. Másrészt mindenki másképp reagál rá, tehát először olyankor vedd be, amikor tuti nem számít, ha kicsit tompult vagy (bár ez nem jellemző az alprazolamra).
2014. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A viz segit az idegrendszer karbantartásában és a máj méregtelenitésében

Az alkohol ingerli a májat ami előfordulhat, hogy idegi feszültséggel is jár

Igyál meg legalább 2 liter tiszta vizet, sokat fog segiteni

2014. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

mindenkivel előfordul, hogy 1-2x nem tud aludni... szánalmas, aki ilyen esetben rögtön Frontint akar szedni! menj a dolgodra, éld túl a napod, aztán majd alszol este!


érdekes, velem volt olyan, hogy napokig alig aludtam (stressztől), és az lett volna az utolsó, hogy nyugtatót vegyek ne. kapj már a fejedhez ember!!!

2014. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Mivel én gyakrabban hozzányúlok, szintén mikor jól kiakarom aludni magam, 3 db 0,5 mg-osat szoktam bevenni. Az kiüt rendesen.
2014. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

véleményem szerint sok a 3, alváshoz elég 1 vagy 2


Egyébként szerintem nem túl egészséges gyógyszer és sokáig kába még utána az ember talán még a bevételtől számitott 24 óra után is szóval érdemesebb nem nagyon szedni

2014. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem csak hogy kába vagyok tőle, hanem amnéziaszerű állapotot idéz nálam elő. Kiesnek dolgok. Nem emlékszem vissza, hogy pl mit csináltam, valamit hova tettem, ilyenek....
2014. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Orvosi javaslatra!

Ez annyit jelent, hogy

HA INDOKOLT alkalmazni, először mindig kis dózissal kezdik, mert egyénileg nagyon

különböző rá a reagálás.

Írtátok, hogy mennyire bódít, meg amnézia, stb.

Ez mind IGAZ, de gyakorlatilag

túlérzékenység.


Nem altató!!! - Csak azoknak segít, akik érzékenyek rá.

Mellesleg gyorsan kialakul a tolerancia és egyre többet kellene adagolni.


Ha valóban

elkerülhetetlen, inkább szakember által javasolt valódi

altatót kell választani.

Az garantáltan elaltat és pihentető mély alvás után frissen, kábultság nélkül ébred. - Mert speciálisan erre való.


Persze sokan pont az altatóra érzékenyebbek, nekik

ellenjavallt.

Tehát orvosi javaslatra!!

2014. márc. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!