Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ha kényszer...

Mit csináljak hogy ha kényszerbeteg vagyok? Hogyan verhetném ki a fejemből ezeket a rossz gondolatokat?

Figyelt kérdés
Amikor nem csinálok semmit egy rossz dologra gondolok: regisztráltam egy legális fizetős filmes oldalra, de csak a felhasználónevemet és az emailt adtam meg. Azt hittem ingyenes a regisztráció. Nem adtam meg személyes adatot pl. bankkártyaszám, telefonszám. Az email címet töröltem ahonnan regiztem. De mégis félek attól hogy valahogyan követelnek tőlem pénzt.

2014. márc. 21. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Tudom, ilyenkor nehéz a logikus gondolkodás (ne vedd sértésnek, tapasztalat!), de gondold végig a következőket:


- Nem adtál meg személyes adatot. Kitől követelnének?

- Vélhetően nem engedtek volna be fizetés nélkül, ha pedig mégis bejutottál valahogy a fizetős részre pl. linkeket követve, akkor az biztonsági rés, és kész. Nyilván nem hackelted meg az oldalt.


u.i.: Megnézném, az az oldal mennyire legális. Mármint szerzői jogi szempontból, de ez más történet, ez már abszolút nem a te felelősséged.

2014. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudok az oldalon megnézni semmit, mert mindig behoz egy olyan ablakot hogy aktiváljam az előfizetést. De én bezártam azt az ablakot amikor beléptem. Tudom hogy nem normális hogy erre gondolok, de nem tudom mit tehetnék. :(
2014. márc. 21. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor pláne nincs miért aggódnod. Ezek szerint a regisztráció ingyenes, az "aktiválás" pedig fizetést jelent.

Legrosszabb eset, hogy emailben fognak cseszegetni, hogy fizess, ha mozizni szeretnél (de ez semmilyen következménnyel nem jár, igazából csak reklám). Erről le lehet iratkozni, de ha törölted a címedet, elvileg ilyet sem küldhetnek már.

2014. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor hülyeség ezen rágódnom?
2014. márc. 21. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne menj arra többet, azt annyi.
2014. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fhu nekem is szoktak ilyen baromságaim lenni pl:

colával veszem be a gyógyszerem amit fontos is bevennem,és elkezdek kattogni rajta hogy mi van ha átment a colába a gyógyszer és nem vettem észre.



De mindig megnyugtatom magam,hogy ez valószínűtlen baromság,úgy is észrevettem volna a pohárba.

Az a szar hogy az agyam is le szokott blokkolni tehát nem tudok visszaemlékezni,hogy vettem be a gyógyszert.


De valamelyik válaszoló jól írta,racionális ép ész érvekkel el kell hessegetni ezeket a gondolatokat.


Nem megszüntetni kell őket az nem garancia hogy meg is szűnnek. Kezelni kell őket!

2014. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség.Semmit nem követelhetnek rajtad.Ne menj föl,és ha lehet,még a címed is töröltesd.Nem tettél semmit,nincs mit követelni rajtad.
2014. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem törlik a címemet, pedig írtam már levelet. De tudtok valami tanácsot adni hogy mit csináljak hogy ne gondoljak erre?
2014. márc. 22. 08:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Pl. változtass email címet. A régit meg felejtsd el.

Ugye tudsz e-mail címet csinálni? Ha nem segítek....

2014. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Írtam már hogy azt az email címet amiről regisztráltam már töröltem.
2014. márc. 22. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!