Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy akadályozzam meg hogy...

Hogy akadályozzam meg hogy kárt tegyek magamban és ezáltal a férjemnek rossz legyen? Ossze vagyok zavarodva egyre rosszabb mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 23:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Meséld el.
2014. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Mi történt? Jársz orvoshoz? Ez nem normális dolog.

Egyébként tudatosítsd magadban, hogy a cselekvéseidet te magad irányítod, és nem akarsz magadnak és másoknak sem ártani.

2014. márc. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A gond az hogy van mikor nem én iranyitok csak ramtórnek a gondolatok. Van mikor egy masik ember vagyok es amiket az csinal azt én megbánom. Eladtam a ruhaim mikor hülye voltam és most sajnálom. Mert olyat nem talalok mert nem aruljak. Kivagyok
2014. márc. 17. 23:57
 4/24 A kérdező kommentje:
Olyan mint ha 2 ember lennék és öltözködésben is olyan.
2014. márc. 17. 23:58
 5/24 anonim ***** válasza:
hasadt személyiség? csak úgy gondolod vagy tényleg nemirányitod néha amit cselekszel?
2014. márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Kezelnek vele? Ezt mindenképpen ki kéne vizsgálni. Kicsit zavaros nekem.
2014. márc. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem kezelnek nem tudom. Néha mintha mas lennék. Kitaláltam hogy el mell adnom mindent mert nekem csak a rövid jó az áll jól. Akkor ezt gondoltam. Most meg tudom hogy a hosszu áll jól és nincs olyan ruha. Eznagy probláma nekem higgyétek el nem női hiszti össze vagyok zavarodva meg akarok halni ezt rzem de igazábol tul szeretnék jutni ezen az egeszen és ezt nem tudom hogy érjem el?
2014. márc. 18. 00:11
 8/24 anonim ***** válasza:
Kivételesen egyetértek ezt kezeltetni kell vagy esetleg menyel egy pszichológus -hoz.
2014. márc. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De mit tudna segiteni? Mar regen voltam es nem segitett
2014. márc. 18. 00:29
 10/24 anonim ***** válasza:

ilyen bipoláris ingadozás is létezik:

[link]


Tényleg vizsgáltasd ki magad.


De amúgy amit biztosan tudok: az nagyon sokat számít, hogyan állsz ehhez a helyzetedhez. Próbáld meg kicsit kívülről nézni. Érdekesnek felfogni, hogy ilyen furák a dolgaid. és próbáld megismerni magad. Attól, hogy nehéz egy sors még lehet érdkes és élésre méltó!

2014. márc. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!