Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralex segített valakinek...

Cipralex segített valakinek depresszióban?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekel, akik szedték, és le is tudták tenni utána gyógyultan.
2014. márc. 22. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem :( én rosszul lettem tőle, ráadásul szinte mindenkinél merevedési gondokat okoz
2014. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A Cipralex jó alapgyógyszer a pánik, szorongás, depresszió ellen. De pontosabban fogalmazok: A Cipralex a pánik, szorongás, depresszió által okozott agyi károsodásokat hozza rendbe. A problémákat neked kell megoldanod. 95% ban rászokást nem okoz. Orvosi utasításra szépen folyamatosan meg lehet válni tőle. Nem hízlal! A többlet evés hízlal.
2014. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Még eszembe jutott!

Ez nem cukorka. A szedése némi mellékhatásokkal jár. Elég sokan ezt nehezen viselik el. Többek között a nemi vágyat is csökkenti ( de ez a mellékhatás a gyógyszer elhagyása után 100% ban visszatér) De az okozott mellékhatások eltörpülnek a kezeletlen depresszió későbbi tünetei mellett. És nem utolső sorban általában 3-4 hónap alatt meggyógyít. Ha rendesen szeded. El kell dönteni....

2014. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor mégiscsak van vmi ebben a depresszió és szerotonin dologban... A legjobb kezelési módszer állítólag az antidepresszáns és a pszichoterápia együtt. Az egyik kell a másik mellé. Annyira ellenzik az antidepresszánsokat, de a depresszió komoly fizikai tüneteit nem hiszem, h antidepresszáns nélkül le lehet gyűrni... Mellé terápia.
2014. márc. 23. 10:51
 5/17 anonim ***** válasza:
hát nézd. van egy "nem segített" válaszod, velem együtt kettő, meg két olyan, akin látszik, hogy nem saját tapsztalat, csak ismétlik, amit tanultak/olvastak.
2014. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én szedtem, nekem nem lett tőle jobb a hangulatom, a mellékhatásokat pedig nem tudtam tolerálni... és nem az volt a legnagyobb problémám, hogy a műszer nem állt fel...


Viszont tény, hogy valóban nem hizlal úgy, mint mondjuk a Yarocen. Függést pedig nem okoz soha egy antidepresszáns. A nyugtatókra és altatókra lehet csak rászokni, ha hagyod.

2014. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én pánikbetegségre szedtem és nekem nagyon jó volt, sokat segített, mellékhatást csak a szedés elején tapasztaltam, utána semmi.
2014. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó meddig kellett szedned?
2014. márc. 23. 12:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy csak most válaszolok, két évig szedtem. Aztán én döntöttem úgy, hogy abbahagyom, mert úgy éreztem, már megpróbálhatom nélküle, ennek már vagy öt éve.
2014. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó. Hizast tapasztaltal?
2014. márc. 26. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!