Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normalis ha hirtelen nem...

Normalis ha hirtelen nem tudtam mennyi az ido, hol vagyok?

Figyelt kérdés
Pentek este buli volt, ma delelott hazaertem, semmit nem aludtunk en most reszeg se voltam. Olyan delutan harom korul olyan almos lettem, hogy meg szedultem is, es nem birtam vlna erenmaradni tovabb. Felkeltem most es hirtelen nem tudtam behatarolni, hogy hany ora lehet azt hogy hol vagyok par masodperc alatt sikerult. Normalis?
2014. márc. 22. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is tortent mar ilyen Volt fesztival utan. Delutan en is lefekudtem es ugyanazt ereztem mint te. En normalisnak iteltem meg mert nagyon kimerult voltam.
2014. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen ilyen esetben teljesen normális, mint ahogy az első válaszoló is írta amikor nagyon kimerült az ember és úgy ébred álmából előfordul az ilyen :) nálam is volt már ilyen délutáni alvásnál mikor felébredtem :)
2014. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt pár éve hogy péntek délben kijöttem növényrendszertan gyakorlatról, majd a következő kép hogy hazaérek a koliba és délután 4 elmúlt. Azóta sem tudom hogy mi történt és hogy esett ki 4 óra teljesen az életemből.

M.

2014. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!