Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezért az iskolaorvos szólhat...

Ezért az iskolaorvos szólhat a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Vagdosom magam és nemsokára lesz orvosi vizsgálat. Járok már pszichológushoz is. Az iskolaorvosnak ha ezt elmondom akkor is kötelessége felhívni a szülőt? (ők is tudják, hogy csinálom) csak érdekelne, hogyha mondom neki hogy már járok szakemberhez akkor nem csinál semmit? Vagy esetleg akkor elküld az iskola pszichológushoz?

2014. márc. 23. 16:49
 1/10 anonim válasza:
21%
először is csak gratulálni tudok. ezt félretéve...Ha a szüleid már tudják, akkor miért lenne baj, ha az iskolaorvos felhívja őket? Szerintem igen, kötelessége. Osztálytársam/im is így buktak le. Az egyiket küldték csak el iskolapszichiáterhez.
2014. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert szerintem teljesen felesleges felhívni őket ha járok szakemberhez már
2014. márc. 23. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Neki kötelessége felhívni a szülöt, mert nem tudhatja, hogy tényleg jársz-e kezelésre, vagy csak azért mondod, hogy ne szóljon a szüleidnek.
2014. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendben :) köszi a válaszokat

Bár ez elég nagy hülyeség. Viszont ha betöltöttem a 18-at akkor is fel kell hívnia?

2014. márc. 23. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:
#1: Először is csak gratulálni tudsz? Gondolj bele mit érezhet aki képes ilyenre. Nem hiszem, hogy jókedvéből csinálja. :c
2014. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sok ember eliteli ez igaz, de nem figyelemfelkeltes celjabol csinalom. Nem mutogatom, nagyon szegyellem de nem tudom mashogy levezetni a szorongasom, szomorusagom. Elhiheted hogy ez nekem is maga a pokol.....

Es ne ird azt hogy akkor ne csinaljam

Ha valaki anorexias es nem eszik az is legalabb ugyanekkora baj mint ez (en tudom) de mashogy nem megy. Legyszives ne irkaljatok negativ dolgokat mert nem ezert tettem fel a kerdest. Nem tushatjatok miken/min megyek keresztul :) Kerlek.... Legalabb egy kicsit legyetek empatikusak

Utolso: Koszonom hogy megvedtel <3

2014. márc. 23. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, szólni fog. De ha a szüleid tudják, és azt is hogy jársz kezelésre akkor ők úgyis megmondják.

Nekem is megmondta az orvos a szüleimnek a körömrágást, a kék-zöld foltokat meg hogy harapdálom a számat belül.

2014. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

nem tudja máshogy levezetni?

sport esetleg?

2014. márc. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
egyszeruen ne csinald, legyen akaraterod,probald ki az agykontrolt az segit.Jarj tarsasagba, elvezd az eletet es szard le a mindennapi gondokat.
2014. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Addig örülj mig iskolàba jàrsz. Ültesd le a szüleidet alakiss ki velük kapcsolatot. Majd egy jó doki antidepi és ha együttmüködsz segitenek.
2014. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!