Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citromfu tea szorongasos...

Citromfu tea szorongasos betegeknek hasznal?

Figyelt kérdés
Par napja iszom a citromfu teat,es nyugodtabb vagyok,de meg a panikos tuneteim megvannak,sot mostmar olyan tompa vagyok egesz nap,lehet h a teatol? mar delben ragad le a szemem,es az alvasom is megvaltozott,mintha gyorsabban aludnek,es reggel szo szerint erzem h kipihentebb vagyok! Vajon mar igy kezd hatni? Ki az aki mar kiprobalta es hatott,kerlek irjatok le hogy milyen tuneteid voltak az elejen,mikor elkezdtetek! ;) en a panikrohamaimra,es a folyamatos halafelelmeimre,szorogsagomra,rossz kozerzetemre iszom,nah meg azert is mert reggel eddig alig tudtam felkelni,most meg kipattanok az agybol par napja! 20L

2014. márc. 24. 09:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
4.valaszado,nem sok az 1 liter,en is innek annyit,de a dobocsak 2-3cseszet ir
2014. márc. 28. 18:55
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

én szociális szorongásban szenvedek..vajon nekem is hatna ez a tea?:)

tényleg nyugodtabb vagy tőle?:)

2014. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sowilo ***** válasza:
100%
A kérdezőnek nyilván bevált. Hogy neked is be fog-e? Nem lehet tudni, mivel minden szervezet más. Csak úgy jöhetsz rá, ha kipróbálod. 2-300ft egy zacskó citromfű.
2014. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hat nekem bevalt! vasarnap tarsasagban voltam,igaz jott nehany negativ gondolat h mi lesz ha rosszul leszek,meg ilyenek,de el is mult,es kicsit ki tudtam kapcsolodni,nagyon jo erzes volt! A masik dolog meg amit eszrevettem rajta,hogy a szivem nem kalapal,mint azelott,olyan szepen ver ;) nekem hatott,szerintem artani senki nem art vele maganak!
2014. ápr. 3. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!