Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok mondani olyan internete...

Tudtok mondani olyan internetes oldalt, ahol le tudnám írni a lelki eredetű problémáimat, és valaki reagálna rá, beszélgetne erről velem?

Figyelt kérdés
Keresgéltem google-n is, és itt is ilyen témában. Tudom, hogy már rengeteg ilyen kérdés van, de most pillanatnyilag nagyon meg vagyok zuhanva érzelmileg, szeretnék beszélgetni, de egyedül vagyok. Tudtok mondani működő oldalt? Nagyon sokat segítene.
2014. márc. 24. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz weboldal. Nyilvánvalóan ha feltetted ezt a kérdést, az azt jelenti hogy nincs olyan személy az életedben akivel megtudnád beszélni a problémáidat. Én is voltam mèlyponton, tudom mit érzel. Ha gondolod, én szívesen beszélgetek veled. Nem kell hogy bármilyen személyes adatot közölj magadról. Elég ha beszélsz a problémáidról. Ha magadba folytod úgy jársz mint én.
2014. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akad, de fizetős.
2014. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!