Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalt már valaki hasonló...

Tapasztalt már valaki hasonló dolgot életében, aki igen és esetleg tudja ez mitől lehet az megírná nekem?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban kezdődött egy elég érdekes dolog, amit máig sem tudok, hogy mitől lehet.


Esti lefekvésnél mikor becsukom a szemem olyan képeket látok a szememben mintha valahonnan gurulnék le vagy valaki nagyon gyorsan és erősen rángatná a fejem össze-vissza. Talán ahhoz tudom hasonlítani ezt mint amikor az ember részeg, azzal a különbséggel, hogy a szédülés nem teerjed ki a testemre hanem csak a szememben zajlik. És e mellett tompa zsibbadást érzek a homlokomban és az orromban. Elég fura érzés, de nagyon-nagyon rossz, főleg mert nem tudom ezt mi okozhatja. Egy jó ideig nem volt és most kb 15 év után újra előjön néha, tart pár percig aztán elmúlik.


2014. márc. 25. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
2014. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez megérdemel egy orvosi kivizsgálást..
2014. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát az első valamit nagyon félre ért...itt nem alvás paralízisről van szó..az teljesen más......Szerintem neked valami szindrómád van de keress fel egy orvos..az alvási bénulást meg felejtsd el annak mások a tünetei!
2014. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha spirituális beállítottságú lennék azt gondolnám hogy az elöző életetből maradt emlékek gyötörnek.
2014. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
...vagy segíthet a hipnózis...lehet kiskorodban legurultál
2014. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!