Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is tapasztalt ilyen...

Más is tapasztalt ilyen változásokat magán, aki hasonló helyzetbe került?

Figyelt kérdés

röviden: eléggé elszigetelődtem az emberektől. Egyfajta szociális gátlás is erősödött bennem a társaságok hiánya miatt. Nagyon ki vagyok amiatt hogy nincsennek olyan emberek körülöttem kivéve szűk család, akinek örülök, hogy azt érzem szeretnek, és egyáltalán közel érzem magam hozzá. Mikor látok egy fiut és lányt jóízűen nevetve beszélgetni, elszomorodom belül, hogy mi lehet bennem a hiba. Mindíg is valamelyest különcnek számítottam alapjaiban, de voltak időszakok mikor megvolt az az 1-2 ember akihez igazán nyitottam.

Azt gondolom, szeretném én is érezni egy lányon hogy igen akar engem, érdeklem, vagy csak elhív találkozni, beszélgetni, igényli őszintén a társaságom.

Mit gondoltok?


2014. márc. 1. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Enis igy vagyok vele

Nagyon sz.r hogy egy csomo idiota van korulottem es egy ember sincs akivel jol el tudek lenni

2014. márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!