Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában eléggé magam alatt...

Mostanában eléggé magam alatt vagyok, mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

16 éves átlagos srác átlagos élettel stb... Viszont az utóbbi hónapokban komolyabban elkezdtem pattanásos (aknés) lenni és azóta egyszerűen elegem van mindenből :/


Az akném nem olyan súlyos (kicsit piros a bőröm + pattanások/mitaszerek) de egyszerüen azóta nagyon megváltoztam és sokkal rosszabb a kedélyem így általánosan.


Bőrgyógyászál már voltam, az fel is írt minden kenőcsöt de egyik sem használt, az elmúlt hónapokban a jegyeim is romlottak, az önbecsülésemről nem is beszélve. Csendesebb és zárkózottab vagyok, még néha a legjobb barátaimmal se tudok miről beszélni mert egyszerüen "nincs téma".


Mit ajánlotok mit tegyek? Tudom hogy el fog múlni előbb-utóbb csak most eléggé összejöttek a dolgok és egyszerűen utálok tükörbe nézni:(


2014. márc. 26. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérvételre menj el mindenképpen. Én is így voltam és kiderült, hogy pajzsmirigyemmel van gond. L/21
2014. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!