Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a tünetek milyen betegség...

Ezek a tünetek milyen betegségre utalnak?

Figyelt kérdés
Evészavarom van, most éppen a bulimia dominál, naponta többször hányok, viszont mellette az utóbbi időben nagyon leromlott a teljesítőképességem, egyre nehezebben tanulok és egyre kevesebbet ami miatt nagyon rosszul érzem magam. Emellett napközben néha elalszom, általában órákon, de csak néhány másodpercre, és mikor "felébredek" úgy érzem, mintha tényleg mély álomból ébrednék. És nagyon sokszor minden ok nélkül sírok, ez is bárhol rámjön. Nem tudom összerakni, lehet hogy személyiségzavarom van?

2014. márc. 27. 21:43
 1/4 anonim válasza:

Tiszteletem!


Úgy gondolom a felsoroltak alapján nem konkrétan személyiség zavart mondanék mivel ezek mondhatni tünetek, és pontos háttér információkat még nem tudni, de azok már lehetnek személyes jellegűek. Nem mellékes, hogy eléggé komoly dolgokat írtál. Éppen ezért ha gondolod bármikor, bármivel kapcsolatban írhatsz nekem az alábbi e-mail címre: gondolatokegykoponyabol@gmail.com

Ifjúságsegítő vagyok, igyekszem a legjobb tudásomnak megfelelően segíteni.


Tisztelettel: Kenyeres Dániel

2014. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kihányod az ételt mielőtt megemésztenéd, akkor nem jut a tested elég energiához és vitaminokhoz, ami magyarázatot ad a teljesítőképesség csökkenésére és fáradtságra is. Az ok nélküli sírás utalhat depresszióra, de más oka is lehet.


Szerintem elsősorban mindenképpen a bulimiából kéne kilábalnod. Utána sokkal jobban éreznéd magad mentálisan is, ha a tested elég energiához jutna. Persze ha ezután is fennállnak egyéb problémák, akkor persze nem árt azokat is kezelni.

2014. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Másodiknak igaza van. Azzal, hogy kihányod az ételt bármilyen hiánybetegség kialakulhat.

Az evészavart kell kezeltetned, az okoz minden más tünetet.

Nem jut a szervezeted tápanyagokhoz és kezd összezavarodni. A sírás annak lehet a jele, hogy a hormonháztartásod is összeomlóban van.

Ciklusod még van?

Fordulj orvos, mert nagyon-nagyon beteg lehetsz ha hánytatod magad, bele is hallhatsz idővel.


Én nem vagyok semmiféle szakértő, de szívesen beszélgetek Veled :)


25\L

2014. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igazából járok egy önsegítő csoportba meg **s kezelésekre de úgy érzem semmi nem segít. Már suliba is alig járok be, mert kedvetlen/fáradt és levert vagyok. Szinte semmihez sincs kedvem, vagy csak egy rövid ideig tudnak lekötni a dolgok. Megmértem a vérnyomásomat, az is alacsony volt 96/54 56 pedig rengeteg kávét is iszom

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2014. ápr. 2. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!