Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segitenétek? Hogy tudok...

Segitenétek? Hogy tudok változtatni, mitöl lehet?

Figyelt kérdés

1. Félek a bojáktol marmint amik a Balatonba vanna vagyis nem láttom az aljukat eltünik a vizben és ettöl roszul vagy de a nádastol is félek annak is az alja eltünik a vizbe es abszurd dolgokat gondolok oda ja es a kikötött fa csonak a rémálmos na azt 100 m-re elkerülöm ahogy az előzöket is!Mitől van? És egyszer voltmár hogy a bojakon tul úsztam es egyszer csak megfordult a fejembe mi van ha egy mély szakadék van mellettem tudom hogy tök lehetetlen de onnantol kezdve nem mertem lettenni a lábam es nagyon kétségbe estem (borzaszto volt). Amm már kis korom ota minden nyári szünetben lemegyünk kb 2 honapra a Balatonhoz! Nem tudom hogy össze függ e de ha gumi csonakkal ki megyek be nem szállok ki mert félek attól hogy mi vár rám az átláthatatlan viz allatt!

2. Rosszul vagyok ha lefognak vagy ha gátolva vagyok ha a pulcsim rajtam szorul ilyenek össze vissza rángatozom csak szabaduljak kétségbe esem!

Segitenétek hogy mitöl lehet és hoy tudnák változtatni!?


2014. ápr. 2. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked valami fóbiád van,keress fel egy orvost.Ennek lelki oka van.Lehet egy rossz élmény gyerekkorodból.
2014. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elsönek saját erömből akarok változtatni
2014. ápr. 2. 17:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos van valami módja orvos nélkül is!
2014. ápr. 2. 17:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Privátban is irhatok ha van valami jó módszeretek ellene!
2014. ápr. 2. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Dianetika könyvet olvasd el, ha gondolod. Abban le van írva miért vannak irracionális félelmeink és mi a megoldás.


a bóják és a csónakok aljától nekem sincs biztonság érzetem de csak egy kicsikét.

2014. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sok ok miatt nem olvasom most had ne soroljam!Eseleg mas?
2014. ápr. 3. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!