Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami bajom vagy ez...

Van valami bajom vagy ez természetes?

Figyelt kérdés

Nagyon ideges tudok pl: Anya ordibál a hugaimmal én ezt szánalmasnak tartom és nem is velem ordibált de feszült leszek es a ruhamat csapkodom az ágyamhoz. Meg tegnap is nagyon ideges voltam hogy meg van hazim ez késő este és vezetem le az idegeséget hogy kapartam a falat. Sokszor vágok földhöz dolgokat elé nagy erövel ha mondjuk fruszlalt vagyok vagy ideges! Bizonyos hangok nagyon idegesitenek es toporzekolok ha nem marad abba!Sajnos most nagyon ingerlékeny vagyok!

Mit tegyek?


2014. ápr. 4. 18:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezek roham szerüek nem tartanak sokaig
2014. ápr. 4. 18:05
 2/3 anonim válasza:

Nem igazán vagyok tájékozott ilyen téren. De az alapján, hogy én mit tennék ilyen helyzetben mondok pár dolgot.

Hogyha tudod, hogy mi az amitől ideges, ingerült leszel, akkor próbáld meg megoldani, hogy ezek minél ritkábban forduljanak elő a közeledben. Már amennyire ez megoldható.

Vannak bizonyos gyógyteák amik nyugtató hatással bírnak. Ezeket érdemes lenne kipróbálni.

Itt egy link a teákhoz:


[link]


Próbálj az ellen tenni, hogy az idegesség eluralkodjon rajtad, számolj el 20-ig, lassan lélegezz és mondogasd magadnak, hogy nincs miért ingerültnek lenned.

Kapásból ezek jutottak az eszembe.

Szerintem semmiképpen se normális az, hogy ennyire 'dühöngsz'. De megtudlak érteni, mert néha én is úgy érzem, h szétrobbanok az idegességtől, s ilyenkor legszívesebben szétvernék valamit, s gyakran a körmömet mélyesztem a bőrömbe, csak hogy lenyugodjak. De az, hogy én ilyen vagyok az se igazán nevezhető normálisnak.

Ha szeretnél valakivel beszélgetni, rám nyugodtan írhatsz.

Remélem tudtam segíteni, és sok sikert:)


16/L

2014. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:)
2014. ápr. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!