Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor visszatérek a régi...

Amikor visszatérek a régi életembe akkora problémáim is visszajönnek/jöhetnek?

Figyelt kérdés

Mielőtt egy másik országba költöztem 1 évre, előtte öngyilkossági gondolataim és kísérleteim voltak,falcoltam, mindenkivel kedves voltam(, hogy ne kelljen elmennem a pszichológushoz aki tovább akart küldeni), stb., stb.

Most megint el kezdtem falcolni, állandóan alszom és a barátaim nem is sejtik mi van velem.

Mi lesz ha visszamegyek? Már nincsen sok időm itt.

Előre is köszönöm az értelmes segítő válaszokat és bocsánat ha rossz témát választottam ki.

18L



#falcolás #múlt-jövő #öngyilkossági gondolat és kísérlet
2014. ápr. 6. 05:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy falcolni? Mért vagy másik országba?

Nem mások vagy hely miatt hanem magad miatt jók a dolgok. Változz és a világ is változni fog. A traumák feldolgozása átélése hatalmas felylődést hoz az életedbe. Ne félj! Fogadd el az élet kihívásait. Semmi nem tart örökké. A bánat és az öröm is elmúlik. Olyan gyorsan változik minden mint ahogy pici patak folyóvá duzzad maly óceánba ölmlik és közbe teljesen átalakul.

2014. ápr. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ. falcolás az azt jelent, hogy késsel vagy más eszközzel önszántadból felsérted a bőrödet.

másik ország (Hollandia) nyelvet tanulni mentem és még itt vagyok egy kis ideig.

2014. ápr. 6. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a korábbi problémák ismét olyan kibírhatatlannak fognak tűnni. Megismerkedhettél egy új életszemlélettel, egyedül kellett talpon maradnod egy évig, és ez sokat kellett, hogy fejlesszen a személyiségeden. Ezen kívül találtál egy normális, elfogadó környezetet. Nem segített abban, hogy rájöjj, vannak jó emberek is a világon? Gondolom, otthon nem olyan rózsás a helyzet, de most legalább tudod, hogy ezt nem kell elviselned, hogy máshol jobb bánásmódban részesülhetsz, máshol elismerik a pozitív tulajdonságaidat, te magad pedig felnőtt, önálló ember vagy. Tűzz ki magad elé egy célt, pl. hogy azon leszel, hogy minél előbb elköltözhess, vagy ösztöndíjas legyél, vagy sikeres egy szakmában. Ezzel foglalkozz és ne a környezeteddel, ami régen megbetegített.
2014. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!