Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki képtelen meghánytatni magát?

Figyelt kérdés
Nem,nem az a célom,hogy bulimiás legyek vagy hasonlók,de több alkalom volt már amikor szükségem lett volna arra hogy kijöjjön belőlem aminek ki kell jönnie és akárhogy próbálkoztam nem sikerült.Létezik ilyen,hogy valaki képtelen az önhánytatásra?Vagy csak a technikám volt rossz?

2014. ápr. 6. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is, te beteg vagy... ne hánytasd magad, inkább ne egyél annyit.

Kérdésedre válaszolva, ha elég mélyre lenyúlsz, akkor reflexből jön a hányás, szóval nincs olyan, hogy valaki képtelen rá.

2014. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem a módszered nem volt jó - ugyanis ez,ha jól gondolom egy reflex, ami miatt a gyomor tartalma kiürül... legalábbis szerintem.
2014. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bárzsing ***** válasza:
Én sem tudom, pedig amikor beteg vagyok és egész nap hányingerem van, megkönnyebbülést jelentene hányni... Ha próbálkozok, csak öklendezek, a gyomorszájam túl gyorsan visszazár, úgyhogy ahelyett, hogy megkönnyebbülnék, csak még rosszabb lesz tőle :/
2014. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg,nem azért akarom meghánytatni magam,mert túl sokat ettem és kövérnek tartom magam. :) Csak esetleges hányinger esetén jó lenne megkönnyebbülni de nem sikerül.Ha rosszul csinálom akkor hogy kéne?
2014. ápr. 6. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megtanultad visszatartani a hányást (pl utazás közben nem mertél a buszon hányni), akkor a hányóreflex sérül, nem nagyon tudod meghánytatni magad. Én sajna így jártam.
2014. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ha igazán nagyon kell, akkor mindenképpen fogsz hányni, azt akkor semmi nem állíthatja meg!

Mondjuk van olyan, hogy enyhe gyomorrontásnál próbál az ember és nem megy könnyen, meg szeretne is, meg nem is, de ha nagyon muszáj, akkor a természet teszi a dolgát...

2014. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 15. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

igyál sós vizet előtte, attól könnyebb, sőt lehet már abban a percben megindul.

És most légyszives ne pontozzatok le mert nem tanácsod adtam hogy hogyan legyen bulimiás, csak segíteni ha rosszul van a gyomra.!

2014. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!