Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék leszokni arról,...

Hogyan tudnék leszokni arról, hogy kitalált emberekkel beszélgetek? Szerintetek ez ilyen korban normális?

Figyelt kérdés

Mióta ez eszet tudom magamban beszélek.

Vannak barátaim mégis itthon folyamatosan egy "Réka" nevű barátnőmmel beszélem meg a dolgaimat. Sokszor kitalált dolgokat. Néha az utcán is csinálom, vagy buszon, biciglizés közben.Természetesen tudom, hogy nem létezik.

Olyan is van, hogy azok közé képzelem magam, akik menők a suliba, mintha én is közéjük tartoznék.

17 évesen normális ez?


2014. ápr. 6. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az emberek nem tartják kielégítőnek a valóságot,ezért a fantázia világában élnek, s elképzelik vágyaik teljesülését.

Az erős egyéniségű ember megvalósítja vágyait.

A gyenge viszont egy képzelt világban él, vágyai pedig különböző betegségek tüneteiként jelennek meg.

Sigmund Freud.

2014. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én 14 évesen csinálom "Gézával"-az unokatesómnak meg láthatatlan póni barátja van.
2014. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!