Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A belső ürességéét hogy lehet...

A belső ürességéét hogy lehet pótolni?

Figyelt kérdés
egy ideje a sok családi konfliktus és egy számomra nagyon fontos személlyel való kapcsolatmegszakadás óra nagyon érzéketlen vagyok és üres ennek lassan 2 hónapja..
2014. ápr. 10. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha picit bővebben leírod a dolgokat, lehet mondani pár ötletet, de ez így elég kevés.
2014. ápr. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Új emberek megismerésével esetleg. Kellemetlen tudom, de harc nélkül nincs győzelem.
2014. ápr. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyfajta üresség érzés minden emberben benne van... A Te esetedben ennél több azért... Egyébként (ez sokat nem számít, de) átérzem a helyzeted, mert pont egy ilyenen megyek most keresztül.. Én úgy kezelem ezt, hogy pár hónapja eldöntöttem, hogy nem hagyom, hogy ezek a rossz élmények negatívan befolyásolják a személyiségem.. Például az hogy azt mondod, hogy érzéketlennek érzed magad azt valamilyen szinten Te is döntöd el.. Beletörődhetsz, vagy küzdhetsz ellene. Ha zavar (már pedig ez nagyon rossz..) akkor kezdj el küzdeni ellene, és gondolkozz , hogy ezt hogyan tehetnéd.. :)

Viszont ezzel is csak odáig tudsz eljutni, mint a legtöbb ember.. AZ az alap üresség az ott lesz.. Mert azt nem tudod Te betölteni.. Ez egy "Istenalakú" űr. (csak úgy gondolkozni való.. )

2014. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!