Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Na most akkor mi a fene van...

Na most akkor mi a fene van velem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,van jó pár tulajdonságom és nem tudom,hogy miért.

Amikor zenét hallgatok az MP4-emen,akkor mindig néha akaratom ellenére kimegyek inni vizet,és ha még maradt volna a poharamban akkor öntök újat és ha tele vagyok már vízzel akkor meg sem iszom,leteszem az asztalra és visszamegyek újból kijövök és ha látom hogy tele van a pohár akkor kiöntöm és öntök újat,de nem iszom meg,oda rakom az asztalra. Ez csak akkor szokott befejeződni,ha kikapcsolom a zenét.

Nagyon zenemániás vagyok,minden nap hallgatok legalább 3 órahosszát zenét. Ma reggel nem találtam az MP4-em és minden bajom volt. MP4 nélkül mentem ma iskolába. Amikor hazaértem az egész házat felforgattam sírva és addig vágtam földhöz mindent amíg anyám is beszállt a keresésbe,és végül megtaláltam.(Metallicát meg ilyesmit szoktam hallgatni)

Néha ha nagyon felidegesítenek vagdosni kezdem magam.

Néha hülyén viselkedem. Értem ezalatt,hogy a barátnőim vállát veregetem ordibálok meg sem hallom hogy hangosan beszélek azt hiszem,hogy normálisan beszélek. Fiú akarok lenni,ha például rajzórán mondja a tanár,hogy a lányoknak frizurát,a fiúknak motoros kesztyűt kell rajzolni,akkor én a motoros kesztyűt rajzolom. Normális ez? (13/L)



2013. jan. 9. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszintén?Én is a kesztyűt választanám.
2013. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!