Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve elkapott a depresszió. Aztán úgy éreztem, hogy suliba nem tudtam koncentrálni a feladataimra, épp érettségi, szalagavató előtt. Van egy barátnőm, aki mindig kitartott mellettem, a mai napig is. De van hogy totál nem tudom jól érezni magam vele, van hogy le kell nyugtatnom magam, hogy a közelébe legyek. És nemcsak a szerelmi életben vannak problémáim. Kb januárban elszöktem itthonról, be egy a Vág folyó melletti erdőbe, és ott voltam egy fél nap és egy éjszakát, a hidegekben, közben a zsaruk kerestek, emberek, mert nem tudtak elérni. Aztán megjelentem unokatestvéremnél és minden olyan zavaros lett, azt hiszem megőrültem. És gyógyulásom érdekében pszichiátrián töltöttem 3 hetet, utána kijöttem onnan, a sulit félbeszakítottam, úgy tervezem szeptemberre még egyszer eljárok 4.-be. Ámde nem tudom magam kifejezni, nem tudok nagyon kommunikálni az emberekkel, van hogy csak ülök magamnak és vagyok. Még antidepresszánst is szedek, de nem is mondanám magam depisnek már, de nem vagyok képes kifejezni az érzéseim, van egy kutyánk, vele se tudok úgy törődni ahogy kell, tényleg nagyon szótlannak érzem magam, mintha nem mernék megszólalni. Egyszerűen nem úgy telik az idő, mint régen. Tudom hogy valami bajom van, pszichiáterhez és pszichológushoz is járok.

#betegség #depresszió #őrület #magába fordult ember
2014. ápr. 9. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
A pszichiáter és a pszichológus mit mondanak, mi a bajod?
2014. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!